Влада

Мер Житомира створив ще одну робочу групу: з питань підвищення соціальної згуртованості та громадської безпеки мешканців

16 липня 2020, 17:36

Мер Сергій Сухомлин створив робочу групу з питань підвищення соціальної згуртованості та громадської безпеки мешканців Житомирської міської об'єднаної територіальної громади.

Відповідне розпорядження він підписав 16 липня.

«З метою підвищення соціальної згуртованості, створення безпечних та комфортних умов проживання, особистої та колективної безпеки дітей, жінок і чоловіків різних вікових та соціальних груп Житомирської міської об'єднаної територіальної громади», - так мер мотивував створення групи.

До 31 липня група має розробити положення про робочу групу та план роботи. Очолює її директор комунальної установи «Агенція розвитку міста» Борис Пахолюк, серед членів «керівного комітету» - заступник начальника Житомирського відділу поліції Володимир Богдан, директор департаменту соціальної політики Вікторія Краснопір та представники громадських організацій.


Нагадаємо, 13 липня мер Сергій Сухомлин підписав розпорядження про створення робочої групи з питань забезпечення у багатоповерхових будинках доступності для всіх верст населення, зокрема людей з інвалідністю.

Як повідомляв Житомир.info, на сайті міської ради починаючи з грудня 2015 року по 24 квітня 2018 року було оприлюднено 40 розпоряджень мера Житомира Сергія Сухомлина про утворення робочих груп.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Сухомлин робоча група розпорядження ГО Пахолюк  
Матеріали по темі