Влада

Бюджетна комісія вирішила провести аудит в житомирському КП «Фармація», питання фінансової підтримки розглянуть повторно

23 липня 2020, 17:55

Бюджетна комісія 23 липня розглянула питання «Про надання фінансової підтримки КП «Фармація» Житомирської міської ради».

Новопризначений директор комунального підприємства просив допомогу у розмірі близько 2 млн грн на погашення боргів та терміново провести аудит.


«Попередній керівник звільнився 3 липня, а 2 липня він звільнив головного бухгалтера. Документи, які ми отримали з Марією Олександрівною, у нас був баланс на 31 березня. У цьому балансі головний бухгалтер показала гарні цифри, показала залишки товару на складі на суму майже 3 млн 500 тис. грн. Вони не показали, що висить борг сьогодні поточний перед «Таскомбанком», на сьогодні ця сума складає 506 тис. грн. Товару на 3 млн 500 тис. грн немає, є лише на суму 1 млн 278 тис. грн. У нас сьогодні борг 396 тис. 788 грн 70 коп. - це податки до державного і місцевого бюджету, які не сплачувалися. Другий лист я просто попросив, щоб нам терміново надати аудиторську перевірку для того, щоб з'ясувати куди пішли кошти. Я не маю права звинувачувати будь-кого, але сьогодні склалася така ситуація», - говорить директор КП «Фармація» Житомирської міської ради Геннадій Забродський.

Заступниця міського голови Марія Місюрова зазначила, що провести перевірку раніше не вдавалось через відмову керівництва.

«Поліщук був запрошений на комісії і доповідав. Але управлінням охорони здоров’я і мною була ініційована перевірка і було звернення до міського голови з метою проведення аудиторської перевірки, але була відмова кілька разів. Тому перевірки не було», - сказала Марія Місюрова.

Голова бюджетної комісії зауважив, що в ць виділяти вказану суму буде не доцільним доки не буде проведений аудит.

«Скажу свою думку, стосовно ПДФО, військовий збір, ЄСФ - це ті податки, які у вас пораховано 396 тис. грн, дійсно потрібно їх проплатити, погасити, аби у нас не було заборгованості по податках. Все, що стосується розрахунку з постачальниками, я скажу свою суб'єктивну думку: поки не проведено перевірку, поки ми не порівнюємо з постачальниками і не зрозуміємо справжню картинку, я б не підіймав питання по розрахунку з постачальниками. Відверто кажучи, треба розуміти з ким розраховуватися, у якій сумі, за що розраховуватися. У першу чергу, треба розібратися, де ці гроші ділися», - каже голова бюджетної комісії Юрій Мойсеєв.

Зрештою, комісія проголосувала за те, щоб на комунальному підприємстві провели перевірку, а питання фінансової підтримки розглянуть повторно у понеділок 27 липня.

Нагадаємо, розпорядженням від 30 червня 2020 року Житомирський міський голова Сергій Сухомлин звільнив Вадима Поліщука з посади директора КП «Фармація» Житомирської міської ради, розглянувши відповідну заяву, надану ним.

4 липня Вадим Поліщук оприлюднив декларацію перед звільненням з посади директора комунального підприємства «Фармація». У декларації зазначалося, що з 1 січня по 3 липня 2020 року він отримав 115 тис. 137 грн зарплати за основним місцем роботи. Сума задекларованої готівки 1 млн 700 тис. гривень.

7 липня Вадим Поліщук оприлюднив виправлений варіант своєї декларації перед звільненням. Зміни стосувалися суми готівки: замість 1 млн 700 тис. грн тепер Поліщук декларує 1 млн 340 тис. грн.

Виконання обов’язків директора комунального підприємства «Фармація» Житомирської міської ради з 7 липня були покладені на заступницю директора цього підприємства Наталію Шелухіну.

Станом на 18.00 год. 23 липня на сайті міської ради неопубліковане розпорядження про призначення директором «Фармації» Геннадія Забродського.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: КП "Фармація" бюджетна комісія  
Матеріали по темі