Суспільство

​Житомирська майстриня розповіла про особливості чайної церемонії та правила приготування чаю

24 липня 2020, 18:20

Ритуал чайної церемонії, як і самий напій, прийшов до нас зі Східної Азії. Чай знайшов широке коло поціновувачів серед інших країн світу, а чаювання перетворилося на справжнє дійство та окрему філософію.

Самостійно влаштувати чайну церемонію – гарна ідея цікаво провести час з друзями або другою половинкою. Для цього вам потрібен якісний листковий чай і відповідний посуд.


Про особливості чайної церемонії та правила приготування напою розповідає чайна майстриня Валентина Северенчук, яка вивчає культуру чаювання вже шість років. Далі пряма мова дівчини:

Чайна церемонія по суті, як і для багатьох людей, я думаю, як медитація. Можна сказати, що це шлях до себе, тобто завдяки чайній церемонії можна прийти до більшого спокійного стану, оскільки чайна церемонія не терпить поспіху. Якщо звичайний чай ми можемо просто заварити у чашці, швидко випити та побігти, то з чайною церемонією так просто не вийде.

Починається чайна церемонія, як мінімум з того часу, що у нас має бути посуд для правильного приготування. В принципі можна взяти будь-який зручний, але, бажано, щоб це був або гайвань, або чайник. Це чахай - посуд для рівномірного розподілу між усіма, хто буде пити чай. Ну і піали, в які ми вже будемо розливати. Або якщо ви п'єте чай на самоті зранку на сніданок, то є такі посудини, які називають «егоїст», тому що вони запарюються на одну людину, але саме тим способом, який використовується для чайної церемонії.

Фігурки, у мене їх тут декілька різних: є слоник, є рибки. Справа в тому, що фігурки в чайній церемонії використовують, аби задовольнити конкретних духів, вони мають певне значення. Ну і кожен використовує ту, яку йому подобається.

У нас сьогодні тут є пуер, чаочжоу - це різновид улуну, він можна сказати напівтемний, є червоний чай і тігуанінь. Сам процес чайної церемонії починається з того, що ми підігріваємо посуд. Потім ми ополіскуємо, вмиваємо чай, а після цього починаємо його готувати. В середньому класичні чаї витримують шість-сім проливів. Якщо це більш якісний та дорогий чай, то він і дванадцять може витримати. Закінчується тим, що ми можемо перевірити, чи випитий чай повністю. Яким чином? Просто беремо куштуємо чайний лист. Якщо в ньому немає гіркоти, ми випили чай. Якщо ж все ще є, тоді він випитий не до кінця і в ньому залишилися масла.

Під час пиття чаю необхідно випрямити спину та розкрити грудну клітину, і найголовніше - сьорбати. Адже чим більше ви сьорбаєте, тим більше наповнюєте воду повітрям. У такий спосіб ще більше розкривається аромат та смак напою. До того ж, людина, яка проводить церемонію, має слідкувати за розташуванням чаш і подавати гостю його посуд.

Головне, щоб було якомога більше листів і менше крихт. Якщо там крихти, це теж саме, що насипають у чайні пакетики. В Житомирі є кілька чайних клубів, де можна придбати якісний чай. Є також у нас Київ, де можна органічні чаї брати. Там ціна стартує від 10 грамів, але в принципі вибір є. Органічні чаї відрізняються тим, що вирощені без добрив, земля відпочиває потрібну кількість часу. І найчастіше це чай із Тайваню, тому що у Китаї дуже рідко, можливо, хтось дуже совісний і не хоче заробляти багато грошей і просто реально вирощує чай в потрібних умовах. Щоб бути впевненим, краще брати чай з Тайваню. Там це на рівні закону, все прописано і можна бути спокійним, що це чистий чай і він дійсно має свою Ци, адже у кожного чаю є енергія або її немає, тобто, якщо це вже пішло на потокове виробництво, самі розумієте, там зовсім інша якість.

Як повідомляв Житомир.info, житомирський тренер з йоги розповів, як духовна практика може вплинути на успіх в бізнесі та зняти стрес.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: чай чайна церемонія  
Матеріали по темі