Місто

​У Житомирі зібрали позачерговий виконком, аби вирішити три питання щодо соціального житла для дітей-сиріт

29 липня 2020, 09:51

Вранці 29 липня у Житомирі відбулось позачергове засідання виконкому, на порядку денного якого було всього три питання. Усі вони стосувалися соціального житла для дітей, позбавлених батьківського піклування.

У першому питанні мова йшла про включення квартири в будинку по вулиці Шевченка, 43 до житлового фонду соціального призначення.

«Даним проєктом пропонується включити до житлового фонду соціального житла квартиру №93 по вулиці Шевченка, 43. Це вже п’ята квартира, яка буде включена до фонду соціального призначення. Наглядова рада розглядала дане питання, зауважень не було», - доповіла в.о. начальника відділу по обліку та розподілу жилої площі міської ради Наталія Дідківська.

Також на засіданні виконкому було впорядковано квартирну чергу.

«Щодо питання про впорядкування черги соціально-квартирного обліку за місцем проживання та надання житла особі з числа дітей, позбавлених батьківського піклування, хочу тільки сказати, що станом на сьогодні на черзі стоїть тільки 7 таких дітей. Ми п’яту квартиру включаємо, тому була необхідність перенести черговість дитини, яка не підтвердила право для отримання такого житла. Тому ми її не знімаємо з черги, просто переносимо чергу. А також одну дитину знімаємо з черги, як таку, що отримала грошову компенсацію. І вже останньою буде особа, яка потребує такого житла. Також дане питання розглянуто на наглядовій раді. Житло придбали у будинку Шевченка, 43», - розповіла Наталія Дідківська.

У зв’язку з прийнятими попередніми рішеннями виникла необхідність затвердити розрахунок плати за соціальне житло.

«Управління житлового господарства розробляє розрахунок оплати соціального житла. Там є певна формула, за якою нараховується квартплата, яку має сплатити та особа, яка буде користуватися соціальним житлом», - розповіла керуюча справами виконкому Ольга Пашко.

Як уточнив заступник міського голови Сергій Кондратюк, цей розрахунок залежить від балансової вартості квартири та балансової вартості самого будинку. У даному випадку вартість суборенди складає 7 грн 26 коп. за кв.м.

Відео трансляції засідання виконкому від 29 липня тут.

Нагадаємо, у січні 2019 студентка-сирота отримала ключі від квартири в Житомирі.

Як повідомляв Житомир.info, на виконкому у березні 2018 двом дітям-сиротам вручили ключі від квартир у Житомирі.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: дитина-сирота житло квартира соціальне житло черга на квартиру  
Матеріали по темі