Місто

У департаменті освіти вирішують, як набиратимуть нових вихованців у житомирські дитячі садочки

29 липня 2020, 10:54

До житомирських дошкільних навчальних закладів з 1 серпня планують набирати нових вихованців. Однак, яким чином поповнюватимуться садочки – формуватимуться нові групи або ж доукомплектовуватимуться ті, які існують, – наразі невідомо.

Про це у коментарі Житомир.info розповіла заступниця директора департаменту освіти Житомирської міської ради Світлани Ковтуненко.

«Ми плануємо з 1 серпня формувати групи, тому що на оздоровчий період поки у нас до 10 осіб у групах. Але очікуємо нових рекомендації, які, можливо, протягом серпня будуть надані Міністерством охорони здоров’я. Відомо, що в цілому у нас групи перевантажені. Тож яким чином будемо приймати дітей – на основі цих груп чи створювати нові – це питання, яке нас теж дуже хвилює, над яким ми працюємо, щоб задовольнити потреби батьків», – зазначила Світлана Ковтуненко.

Якщо ж в одного з батьків закінчується декретна відпустка по догляду за дитиною до трьох років та йому потрібно виходити на роботу, у департаменті обіцяють вирішити питання.

«Буває, що мами приходять, адже закінчується декретна відпустка. Зрозуміло, якщо нам надають лист з місця роботи, – якщо вона працює, наприклад, в лікарні, – то треба вирішувати питання вже сьогодні. Тобто, якщо стикаємось з подібними питаннями, то на рівні департаменту бачимо, де у нас менше дітей, пропонуємо тимчасово інші садочки», – зауважила заступниця директора департаменту освіти міськради.

Нагадаємо, 22 травня виконком дозволив роботу дитячих садочків з 27 травня.

Як житомирські садочки готувалися приймати дітей, дивіться у сюжеті від 25 травня 2020 року

Як дошкільні навчальні заклади Житомира працюють в умовах карантину, дивіться у сюжеті від 29 травня 2020 року

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ДНЗ садочок Ковтуненко департамент освіти  
Матеріали по темі