Місто

​У Житомирі за залишкові кошти від будівництва світлофора на Чуднівській замовлять ще два проєкти світлофорів і куплять дорожнє обладнання

31 July 2020, 15:50

У Житомирі найближчим часом за приблизно 350 тис. грн побудують світлофор на Чуднівській, 113 – навпроти спорткомплексу «Динамо», а зекономлені 235 тис. грн направлять на виготовлення проєктної документації ще двох світлофорів та на придбання дорожнього обладнання.

Про це 31 липня у коментарі Житомир.info розповів начальник управління транспорту і зв’язку Костянтин Підпокровний.

«На будівництво світлофору на Чуднівській в бюджеті передбачалось 660 тис. грн. Ми відкоригували старий проєкт і вивільнились кошти у сумі 235 тис. грн, які розподілили на інші видатки. Сам світлофор на Чуднівській побудуємо найближчим часом. За тиждень маємо визначитися з підрядником і тоді, думаю, упродовж місяця буде збудовано світлофор», - розповів Костянтин Підпокровний.

На ресурсі ProZorro наразі є інформація про оголошений 24 липня КП «ЕМЗО «Міськсвітло» тендер на будівництво світлофорного об’єкта по вул. Чуднівській, 113. Очікувана вартість закупівлі становить 376,7 тис. грн. Світлофор мають побудувати до кінця поточного року. Сам аукціон заплановано на 4 серпня.

За словами начальника управління транспорту і зв’язку, кошти, які вивільнились після коригування проєкту будівництва світлофора на Чуднівській, розподілили на інші видатки, в тому числі на виготовлення двох проєктів будівництва нових світлофорів у Житомирі.

У матеріалах погоджувальної ради та постійних комісій для розгляду на засіданні 70-ї сесії Житомирської міської ради, яка відбулась 30 липня 2020, йдеться про перерозподіл 235 тис. грн видатків, які передбачались на будівництво світлофорного об’єкта по вул. Чуднівській, 113, на інші видатки, а саме по 50 тис. грн на виготовлення проєктно-кошторисних документацій на будівництво світлофорів на перехрестях Східної та Домбровського і Космонавтів та Селецької. Решту – 135 тис. грн спрямують на придбання дорожнього обладнання – дорожніх конусів, гідробар’єрів, інших засобів регулювання дорожнього руху.

Нагадаємо, питання необхідності будівництва світлофорного об'єкта на Чуднівській, 113, біля спорткомплексу «Динамо», обговорювали кілька останніх років. Причина тому – часті ДТП, особливо за участі дітей-пішоходів. Так, 12 квітня 2018 на цьому пішохідному переході Ford збив 11-річну дівчинку, а 27 вересня 2017 року Volkswagen збив одразу трьох дітей.

Як повідомляв Житомир.info, у вересні 2018 міська рада виділила 25 тис. грн на виготовлення ПКД для будівництва на вулиці Чуднівській, 113 світлофорного об'єкта з кнопкою.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: світлофор Чуднівська  
Матеріали по темі