Політика

​До проєкту «Альтернатива є – безпечна школа» Людмили Зубко долучився ще один навчальний заклад

12 серпня 2020, 13:53

Ще одна школа Житомира пройде фахову процедуру з організації безпечного навчального середовища в умовах пандемії. До проєкту «Альтернатива є – безпечна школа», який у липні ініціювала підприємиця, засновниця ГО «Житомир, зроби голосніше» Людмила Зубко, долучилася Недільна школа при Свято-Михайлівському кафедральному соборі. У школі навчається близько 1300 учнів і працюють майже півсотні вчителів.

«У нас є два виходи: або жити і боротися, або отримати покоління безробітних батьків та неосвічених дітей. Тому для мене дуже важливо, щоб до проєкту долучалося якомога більше шкіл. Сидіти і нічого не робити – це найстрашніше, що може відбуватися в умовах інфекційної загрози», - наголосила Людмила Зубко.

Цього тижня у Недільній школі при Свято-Михайлівському кафедральному соборі відбувся перший етап проєкту. Фахівці Національної експертної групи з інфекційного контролю NEGIC на чолі з лікарем-епідеміологом Андрієм Александріним провели ретельну перевірку кожного приміщення у навчальному закладі з точки зору інфекційної безпеки. На основі аудиту будуть розроблені рекомендації для цієї школи щодо того, як уберегтися від інфекційних загроз.

«Ми ставимо перед собою завдання – на 90% знизити інфекційні ризики у школах. У нас є досвід, є команда. І ми готові не тільки теоретично розповідати про правила безпеки, а відпрацьовувати повний комплекс заходів на прикладі конкретних шкіл», - наголосила Людмила Зубко.

Вона наголосила, що разом з командою відкрита і готова надавати практичні рекомендації іншим навчальним закладам Житомира. Щоб приєднатися до проєкту «Альтернатива є – безпечна школа», батькам або педагогам достатньо заповнити чеклист самоперевірки своєї школи. Спеціальна анкета розроблена фахівцями з інфекційного контролю. Подальший алгоритм викладений на сайті https://zubko.com.ua/safeschool.

Найближчим часом команда Зубко планує провести у Житомирі тренінги для учнів, батьків та вчителів.

Нагадаємо, 11 серпня Людмила Зубко оприлюднила Протоколи для безпечного навчання у школах та передала їх Міністерству охорони здоров'я України.

Пресслужба Людмили Зубко

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Зубко школа освіта  
Матеріали по темі