Політика

​Політична партія «Сила і честь» висуватиме своїх кандидатів до рад різних рівнів у Житомирській області

14 серпня 2020, 11:38

Політична партія «Сила і честь» Ігоря Смешка націлена зайти у місцеві ради всіх рівнів у Житомирській області. Партія серед перших заявила про висування кандидатів на Житомирщині, де «Сила і Честь» має досить високу електоральну підтримку. Гаслом кампанії на виборах стане «Порядок – Буде!». За словами політиків, оновлення влади на місцях в умовах проведеної в Україні реформи з децентралізації має стратегічно важливе значення, адже за останні роки більшість владних повноважень передано місцевим радам і відповідальність, яка покладена на них, зросла і це вимагає нової якості управлінських дій. Знання та досвід - це саме те, що готова запропонувати виборцям політична партія «Сила і честь». Партія підтримує цінності, які привели до успіху країни Заходу. Це захист історичних традицій, мови та культури, впровадження сучасної медицини та високих екологічних стандартів, зростання заробітків та соціальних виплат. Але щоб розпочати рух уперед, потрібно відновити стабільність і керованість в державі. Саме про це говорив лідер партії Ігор Смешко у своїй програмі «Сім перемог», і на цьому базуються цілі партії у владі, кажуть партійці.

«Наша ідеологія - неоконсерватизм, який базується на принципах конституційної демократії. А це означає, що ми підтримуємо цінності, які вже давно впроваджені в життя на заході, і намагаємось впроваджувати їх в життя у нас. Зокрема, це захист історичних традицій, це захист мови та культури, це медицина та екологія і основні базові напрямки на які орієнтована програма нашої партії», - каже голова Житомирської обласної партійної організації «Сила і честь» Іван Кулак.


Рівень загроз і викликів вимагає нової якості управлінських рішень, в тому числі на місцевому рівні, де вирішується до 80% проблем. Актив партії - це досвідчені фахівці, які мають успішний досвід роботи на відповідальних посадах. Це не просто нові обличчя, а фахово підготовлені люди із незаплямованою репутацією та активною позицією.

«Коли ми тільки почали рухатися і почали про себе заявляти, а сьогодні зроблений один з перших кроків, то поки все-таки ще передчасно говорити про те, хто йде від нас куди. Ми категорично проти такого підходу, тому що зараз йдуть «торги». До нас звертаються, до мене були різні пропозиції. Але пропозиції завжди треба зважувати: реальні це пропозиції, або ж тебе хочуть заблокувати, щоб ти комусь не заважав. Розпочинається кампанія, і у кого буде вищий рейтинг, до кого буде довіра - той і стане кандидатом. Ми будемо дивитися не тільки на проходження однієї людини або окремих депутатів, це повинна бути команда, щоб не вийшло, що кого-то ми «протягли», хтось нам сказав «спасибі» в кращому випадку, а може і не сказав нічого зовсім. У нас є сильні кандидати в містах, не буду приховувати: в Житомирі, в Новограді-Волинському, в Бердичеві. В інших містах поки ведуться переговори. Така ж справа і з кандидатами в депутати», - каже керівник виборчого штабу партії «Сила і честь» Георгій Буравков.

На думку представників партії «Сила і честь», нова влада отримала великий кредит довіри, втім, наразі цей кредит великою мірою вичерпано. І тому, за словами партійців, докорінне оновлення влади на місцях - чи не єдиний шанс для наведення порядку в країні, а основним завданням місцевої влади після виборів є впровадження необхідних заходів, які відкриють шлях для розвитку та модернізації економіки Житомирської області. Маючи всі можливості для зростання, Житомирщина втрачає динаміку в економіці та доходах домогосподарств. «Сила і честь» має намір змінити ситуацію і вивести область у лідери.

«Ми збираємося перемогти. Треба ставити максимально високі завдання, найвищу планку. Я професійно займався і займаюся спортом. Якщо ти не ставиш перед собою високе завдання, то ти ніколи не займеш навіть другого місця. Якщо не претендуєш на перворе. Якщо ти заздалегідь думаєш, що головне розім'ятися і просто пробігти, то нема чого бігти. Лише максимальний результат. І ми бачимо, що в окремих містах у нас реально є можливість вплинути істотно на всі ці розклади, які малюють деякі «художники». Тому що насправді не ці «художники», я маю на увазі політтехнологів, а конкретні люди будуть вирішувати: хто ким буде і яким буде напрямок розвитку нашого міста і області в цілому», - переконаний керівник виборчого штабу партії «Сила і честь» Георгій Буравков.

У партії «Сила і честь» обіцяють вже найближчим часом більше розповісти про своїх кандидатів, які діятимуть виключно в інтересах громади, а не за вказівкою «зверху»

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: партія «Сила і честь» вибори  
Матеріали по темі