Влада

Президент підписав указ про призначення 6 суддів у Житомирській області

15 серпня 2020, 16:42

Президент України Володимир Зеленський призначив суддів у 4 суди Житомирської області.

Про це йдеться в указі президента № №320/2020 від 14 серпня «Про призначення суддів».

«Відповідно до частини п'ятої статті 126, статті 127 та частин першої і другої статті 128 Конституції України постановляю:1. Призначити у місцевих загальних судах на посади: судді Радомишльського районного суду Житомирської області КИРИЛЕНКА Олега Олександровича; суддів Черняхівського районного суду Житомирської області: ЗБАРАЖСЬКОГО Олега Миколайовича, ЛОСЬ Людмилу Віталіївну, ПРОЦЕНКО Людмилу Йосипівну», – йдеться в указі.

Декларацію кандидата на посаду судді Радомишльського районного суду Олег Кириленко оприлюднив 3 травня. До призначення працював у цьому ж суді. Олег Збаражський декларацію кандидата на посаду подав 19 липня 2020 року, працював у цьому ж суді. Людмила Лось оприлюднила декларацію 13 березня. До призначення працювала помічницею судді в Господарському суді Житомирської області. Декларує заробітної плати 294 295 грн. Людмила Проценко оприлюднила декларацію 4 червня. Працювала в цьому ж суді.

Ще одним указом № №321/2020 президент призначив двох суддів.

«Відповідно до частини п'ятої статті 126, статті 127 та частин першої і другої статті 128 Конституції України постановляю: 1. Призначити у місцевих загальних судах на посади: судді Бердичівського міськрайонного суду Житомирської області БАЗЮКА Юрія Петровича; судді Володарсько-Волинського районного суду Житомирської області БОБРА Дмитра Олександровича», - зазначено в указі.

Юрій Базюк подав декларацію кандидата на посаду 16 червня 2020 року. До призначення працював у цьому ж суді. Дмитро Бобер до призначення теж працював у Володарсько-Волинському суді. Декларацію кандидата на посаду подав 28 червня.

Як повідомляв Житомир.info, 5 серпня президент України Володимир Зеленський призначив нову суддю у Коростенський міськрайонний суд Житомирської області.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: судді указ президент  
Матеріали по темі