Новини компаній

Порушення ерекції у чоловіків: методи боротьби з розладом потенції

18 серпня 2020, 14:44

Еректильна дисфункція – серйозне порушення потенції, яке може призвести до повної втрати чоловічої сили. Чому виникають розлади потенції, як їх розпізнати та лікувати – далі в статті.

Чоловіча потенція – дуже чутлива річ. На її якість впливає безліч факторів, які можуть погіршити чи навпаки покращити результати у ліжку. Постійні стреси, емоційні, психологічні та фізичні перенавантаження, нерегулярне незбалансоване харчування, порушення режиму роботи та відпочинку, забруднена екологія, малорухливий спосіб життя, наявність шкідливих звичок: все це негативно впливає на якість потенції. Чоловіки, які мають такий стиль життя вже після 40 років помічають перші ознаки еректильної дисфункції, які значно погіршують якість статевого життя. Без належного і своєчасного лікування хвороба прогресуватиме і призведе до повного чоловічого безсилля.


Як розпізнати перші ознаки еректильної дисфункції? Зверніть увагу на такі симптоми:

  • в’ялість статевого члену;
  • слабка геніальна реакція на сексуальну стимуляцію;
  • труднощі з досягненням і утриманням ерекції, достатньої для повноцінного статевого акту;
  • небажання займатися сексом, зниження лібідо;
  • відсутність ранкових ерекцій;
  • дискомфорт чи біль під час статевого акту;
  • передчасна еякуляція.

При наявності будь-яких із перелічених симптомів зверніться до лікаря для подальшої діагностики, постановки діагнозу та лікування. Для діагностики імпотенції використовують різні методи лабораторних та інструментальних досліджень. Обов’язкова очна консультація лікаря.

Як лікувати?

Найбільш безпечний, доступний та ефективний спосіб боротьби з еректильною дисфункцією – медикаментозна терапія за допомогою спеціальних препаратів для покращення потенції. Великий вибір таких препаратів в онлайн аптеці Viagra Shop. У продажу є різноманітні ліки для чоловіків і жінок, які страждають інтимними розладами. Головні переваги аптеки: гарантована якість препаратів, швидка доставка по Україні, зручні способи оплати замовлень, доступні ціни, величезний вибір.

Препарати для покращення потенції бувають різного виду, форми випуску, дозування і відрізняються способом прийому, а також тривалістю ефекту. Механізм дії таких ліків заснований на активізації притоку крові до статевих органів, що відбувається завдяки судинорозширювальному ефекту головної діючої речовини препарату. Таким чином у зону геніталій активно поступає кров, з’являється збудження і розвивається гарна ерекція, достатня для якісного багаторазового сексу. Препарати для покращення потенції працюють швидко, не шкодять здоров’ю і гарно переносяться, що робить їх найбільш популярними засобами лікування імпотенції.

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі