Місто

​У Житомирі перед 1 вересня збільшують випуск тролейбусів на лінії і закликають пільговиків утриматись від поїздок в години пік

27 August 2020, 13:00

Житомирське трамвайно-тролейбусне управління збільшує кількість тролейбусів на маршрутах напередодні 1 вересня. Про це під час брифінгу 27 серпня розповів заступник Житомирського міського голови Олександр Шевчук.

Із початком нового навчального року у муніципалітеті очікують зростання кількості пасажирів, тому почали готуватись завчасно.

«Перше вересня на носі, наші учні та їх батьки будуть добиратись, збільшиться кількість пасажирів. Перші кроки - це вже вчора була нарада з усіма нашими перевізниками міста, щодо повного випуску рухомого складу. В даному випадку комунальне підприємство «ЖТТУ» збільшує випуск максимально з першого вересня. Але карантинні заходи залишаються, постанова Кабінету міністрів щодо обмеження кількості пасажирів в транспорті продовжує діяти, тому в мене величезне прохання до батьків, до учнів - завчасно планувати поїздки до навчальних закладів, тому що обмеження не знімаються, карантин продовжений, карантин діє. Закликаю до обов’язкового дотримання всіх санітарних заходів, до наявності масок. З першого вересня ми будемо значно більше уваги приділяти цьому. Починається навчальний період і мені теж хотілось би, оскільки в мене теж діти навчаються, щоб школи не закривалися на карантин, а діти навчались. Тому ще раз прошу з першого вересня учнів та батьків завчасно планувати поїздки до навчальних закладів», - розповідає заступник мера Житомира Олександр Шевчук.


У міській раді не планують обмежувати в можливості користуватись послугами громадського транспорту інші категорії пасажирів, але, зважаючи на карантинні обмеження, у муніципалітеті закликають житомирян все ж надати пріоритет учням шкіл під час поїздок.

«Також у нас є пільгові категорії. Ми не обмежено їх в часі, як було раніше, але теж просимо розраховувати свій час. Вранці буде більше навантаження. Для порівняння: раніше тролейбус в середньому в годину пік брав до 100 людей. На сьогодні це обмеження - 24 людини. Це в 5 разів. В 5 разів ми не можемо збільшити випуск просто фізично. Зараз випуск у нас в районі 70 тролейбусів, ми збільшуємо до 87 на ранковий та вечірній піковий час. Можливо, навіть до 90, але 87 - це ті, які стабільно будуть в графіку виконувати свою роботу. Тому, будь ласка, з розумінням прошу поставитись звичайних пасажирів, які можуть обмежитись по часу і виїхати пізніше на роботу, або по справах, і надати пріоритет нашим учням та людям, які добираються на роботу», - каже заступник Житомирського міського голови Олександр Шевчук.

Нагадаємо, з 1 серпня вступили в дію зміни щодо вартості проїзду в громадському транспорті Житомира при розрахунку банківською карткою чи безготівково. Згідно з даними змінами, пенсіонери матимуть право на пільговий проїзд лише за наявності «Картки житомирянина».

Як повідомляв Житомир.info, 28 травня 2020 року виконавчий комітет Житомирської міської ради ухвалив рішення про зростання вартості проїзду в громадському транспорті.

20 липня заступник міського голови Олександр Шевчук розповів, яким чином можна заощадити на вартості проїзду в громадському транспорті.

Нагадаємо, 20 березня 2020 року виконком прийняв рішення про тимчасове скасування пільг у громадському транспорті, на безкоштовний проїзд мали право лише правоохоронці та військовослужбовці під час виконання службових обов’язків.

6 квітня у Житомирі, аби повністю не зупиняти роботу громадського транспорту, було прийнято рішення про перевезення людей лише за спецперепустками.


8 травня виконком дозволив возити пасажирів у міському транспорті без перепусток, але з певними обмеженнями: лише у вихідні та з 10 до 16 години у будні.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: транспорт 1 вересня учні Шевчук  
Матеріали по темі