Місто

​У Житомирі мобільна група виявила недоліки в дотриманні карантинних заходів у басейні «Авангард»

1 вересня 2020, 13:57

У Житомирі тривають перевірки щодо дотримання протиепідемічних заходів суб’єктів господарювання.1 вересня перевірили спортивну школу «Авангард».

Про це повідомляють на сайті Житомирської міської ради.

«У будівлі басейну Комунального закладу позашкільної освіти «Житомирська дитячо-юнацька спортивна школа «Авангард» Житомирської обласної ради було проведено комісійне обстеження діяльності закладу щодо виконання заходів, направлених на запобігання занесенню та поширенню коронавірусної інфекції (COVID-19). Під час обстеження було встановлено, що у закладі в основному дотримуються протиепідемічних заходів, передбачених «Тимчасовими рекомендаціями щодо організації протиепідемічних заходів в деяких закладах фізичної культури та спорту на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби Covid-19» (затверджені постановою Головного державного санітарного лікаря України від 26.05.2020р. №28, в редакції постанови №47 від 04.08.2020р.). Проте, комісією було виявлено окремі недоліки в дотриманні протиепідемічних заходів: - працівники закладу не забезпечені 5-ти денним запасом захисних масок; - не забезпечено постійну наявність мила та паперових рушників в санвузлах, які розташовані на 2-му поверсі біля роздягалень (мило та рушники на час обстеження відсутні), – йдеться у повідомленні.

Адміністрації закладу були надані відповідні роз’яснення та рекомендації щодо усунення виявлених недоліків, дотримання протиепідемічного та санітарно-дезінфекційного режиму (в т.ч. щодо застосування наявних дезінфекційних засобів) відповідно до постанови Головного державного санітарного лікаря України №47 від 04.08.2020р.

Комісійне обстеження провели члени мобільної групи у складі представників міського управління ГУ Держпродспоживслужби в Житомирській області, департаменту економічного розвитку міської ради, управління по зв’язках з громадськістю міської ради, Житомирського відділу поліції ГУНП в Житомирській області.

Як повідомляв Житомир.info, 9 липня у Житомирі перевірили, як дотримуються карантинних заходів у ТРЦ «Глобал UA».

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: авангард басейн перевірка карантин  
Матеріали по темі