Місто

Патрульні перевірили стан дорожньої розмітки і знаків біля навчальних закладів Житомира й області та склали 8 приписів

1 вересня 2020, 19:38

Наявність дорожньої розмітки, знаків та стан території поблизу навчальних закладів Житомира та області щорічно перевіряють патрульні поліцейські. До початку цього навчального року інспектори об’їхали близько 700 садочків, шкіл, коледжів й університетів та склали 8 приписів.

«Якщо це невелика яма чи ще щось, тоді протокол не виписується. В першу чергу дивимось на наявність дорожньої розмітки, щоб були пішохідні переходи, щоб знаки були встановлені відповідно до ДСТУ, і якщо ж все нормально, тоді матеріали не складаються. Якщо велика яма, яка змушує водіїв під час об'їзду виїжджати на зустрічну смугу руху, або якісь інші маневри роботи, коли виникає певна аварійність, тоді в таких випадках на місці оформлюється адміністративна постанова і надається припис для усунення цієї проблеми. В Житомирі були школи, біля яких були певні недоліки, але зараз більша частина усунена», – розповідає пресофіцер патрульної поліції Житомирської області Ігор Іванюк.


Найчастіше складають приписи через відсутність пішохідного переходу, поганий стан зебри або дорожнього знака. Проте патрульні зазначають, що таких випадків порівняно з минулими роками поменшало. Також додають: звертати увагу на такі недоліки має і адміністрація школи, і батьки.

«В першу чергу за цим мають слідкувати самі працівники, так і особи, які відповідають за утримання вуличної шляхової мережі у місті. Також у цьому має бути зацікавлена адміністрація школи, тому що це територія поблизу школи, це їхні учні, які зранку і ввечері йдуть до школи. І наша, звичайно, задача виявляти, документувати і надавати приписи для того, щоб це було усунено. Ми не знімаємо з себе відповідальність, ми кажемо, що не тільки ми маємо бути зацікавленими у цьому, також це батьки, які можуть побачити, що знаків немає, їх можуть вкрасти, і всім байдуже на це, поки не трапиться якась неприємна подія», – додає пресофіцер патрульної поліції Житомирської області Ігор Іванюк.

Нагадаємо, 30 липня 2020 року житомирські патрульні перевіряли, як водії надають перевагу в русі автомобілям швидкої допомоги.

Як повідомляв Житомир.info, 23 червня 2020 року житомирські патрульні показали, як за допомогою пристроїв TruCam перевіряють дотримання швидкісного режиму на дорогах.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: дорога патрульний розмітка дорожній знак припис  
Матеріали по темі