Місто

У Житомирі оператор GPS-моніторингу хоче за власні кошти модернізувати 5 табло прогнозування руху транспорту і просить дозвіл виконкому

2 вересня 2020, 16:51

ТОВ «Дозор Україна», яке стало переможцем конкурсу з визначення єдиного оператора системи GPS-моніторингу для громадського транспорту в Житомирі, хоче модернізувати 5 «транспортних» табло. З відповідним зверненням підприємство звернулося до міськвиконкому.

Проєкт рішення виконавчого комітету Житомирської міської ради «Про надання дозволу» від 1 вересня опублікований на сайті мерії.

«Надати КП «Житомиртранспорт» Житомирської міської ради, як балансоутримувачу, дозвіл на проведення товариством з обмеженою відповідальністю «ДОЗОР УКРАЇНА» за власний рахунок модернізації 5-ти табло прогнозування руху громадського транспорту за наступними адресами:

проспект Миру, 37;
вул. Чуднівська,103;
вул. Велика Бердичівська, 31;
вул. Київська, 104;
вул. Театральна, 7», – йдеться у проєкті рішення.

Скріншот проєкту рішення

Нагадаємо, 15 липня 2020 року заступник міського голови Олександр Шевчук розповів Житомир.info, що у міській раді відбувся конкурс з визначення єдиного оператора системи GPS-моніторингу для громадського транспорту в Житомирі. Переможцем стала приватна фірма «Дозор-Україна». Зазначалося, що, у разі затвердження цього рішення виконкомом, житомиряни зможуть знову відслідковувати усі міські маршрути в одному мобільному додатку, на сайті Dozor або ж на зупинках.

Як повідомляв Житомир.info, на початку березня 2020 року в Житомирській міській раді пояснювали, чому більшість маршруток не відображаються на електронних табло, що знаходяться на зупинках, та де можна відстежувати транспорт в онлайн-режимі.

18 березня 2020 року в Житомирській міській раді оголосили конкурс, щоб визначити підприємство, яке буде впроваджувати систему GPS-моніторингу транспорту.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: «Дозор Україна» виконком табло проєкт рішення  
Матеріали по темі