Місто

У Житомирі охоронній службі хочуть дозволити на Князів Острозьких обладнати зупинку громадського транспорту з МАФом

4 вересня 2020, 16:54

ТОВ «Охоронна служба “Зевс”» хочуть дозволити проведення благоустрою з розміщенням зупинки громадського транспорту та переміщенням тимчасової споруди за адресою: м. Житомир, вул. Князів Острозьких, 118.

Відповідний проєкт рішення виконкому оприлюднений 4 вересня на сайті міської ради.

«Погодити товариству з обмеженою відповідальністю “Охоронна служба “Зевс” проведення за адресою: м. Житомир, вул. Князів Острозьких, 118 благоустрою території; розміщення, обладнання та утримання зупинки громадського транспорту; розташування павільйону продовольчих товарів(переміщення існуючого павільйону з вул. Маликова, 16) відповідно до ескізного проєкту з оформленням паспорта прив'язки тимчасової споруди та обов'язковим відновленням зелених насаджень», - йдеться у проєкті рішення.

Рішення хочуть ухвалити на підставі розгляду звернення охоронної служби «Зевс» від 22.07.2020 та «з метою проведення благоустрою території за адресою: м. Житомир, вул. Князів Острозьких, 118, задоволення потреб і зручності для мешканців житлового району міста».

ТОВ «Охоронна служба «Зевс» зареєстрована в Києві в лютому 2019 року, статутний капітал – 500 грн, засновниця – житомирянка Перин Ірина Василівна, директор – Домарецький Руслан Йосипович, керівник федерації змішаних єдиноборств ММА України в Житомирській області.

Як повідомляв Житомир.info, 11 серпня 2020 року на сайті був оприлюднений проєкт рішення виконкому щодо надання дозволів на розміщення зовнішньої реклами у Житомирі, зокрема – ТОВ «Дозор Україна» хоче на вул. Київська, 60 розмістити 2 лайтпостери з улаштуванням павільйону зупинки громадського транспорту.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: виконком зупинка вул.Князів Острозьких павільйон МАФ  
Матеріали по темі