Місто

Керівництво житомирської приватної школи прокоментувало інцидент, коли 12-річну ученицю вигнали з уроку через заборгованість

8 вересня 2020, 15:45

Адміністрація житомирської приватної школи «Всесвіт» прокоментувала інцидент, який стався минулого тижня, коли 12-річну дитину вигнали з уроку через заборгованість за навчання. Тоді ж директорка закладу спілкуватися з журналістами відмовилась.

«В нашій школі, як і в багатьох приватних, існує така ситуація, коли батьки мають борг за навчання. Інколи це 3 місяці, інколи це 6 місяців, інколи це 9. Є випадки, коли більше 12 місяців. І що ми робимо в такій ситуації? Щоб попередити, з кожним із батьків ми підписуємо договір, ось, наприклад, пункт 6.6 нашого договору говорить так: у разі наявності станом на 1 вересня заборгованості за надання послуг за попередній навчальний рік дитина не допускається до навчального процесу до повного погашення заборгованості. Ось тут приклад такого договору якраз підписаний мамою, яка була не допущена до занять, з її особистим підписом. І попри це, школа намагається йти на зустріч таким батькам - боржникам, а у нас їх було шість цього року і у кожного було три варіанти: перше, будь ласка, погасіть борг, другий вибір - поміняйте школу і третє - напишіть особисто пояснення, коли ви можете погасити борг. Ось такі приклади таких 5 заяв», - каже представник засновника школи «Всесвіт» отець Михайло Воцал.


Директорка приватної школи зачитала журналістам офіційні пояснення.

«Із шести цих батьків тільки мама учениці вирішила змінити школу. Ми анулювали їй борг 1200 гривень і віддали документи. Що нам шкода? Нам шкода дитину. Нам шкода, що цей інцидент стався у нас. Хочу зачитати дослідження з того, що у нас є пояснення. Так все відбулося. Учениця вранці зайшла в школу, перед початком уроків за нашою пропозицією класний керівник запросив її перед початком уроків до чергового вчителя і вона перебувала біля чергового вчителя у вестибюлі під час першого уроку, до тих пір поки ми з мамою вели переписку та пропонували варіанти продовження навчання, але це не дало результатів. Тоді мама написала, щоб ученицю відпустили додому і її зустріне брат. Ми аналізували ситуацію, що склалася, дехто з працівників школи цікавився, чому дівчинка не присутня на уроках, але ніяких грубих коментарів зі сторони працівників не було. Так як ситуація сталася на першому уроці, дітей у вестибюлі також не було. Зі слів чергового вчителя, якого назвали консьєржем, коли почалась перерва, діти проходили, але ніхто не звертав уваги на дівчинку. Це стверджує з повною відповідальністю. Ми продовжуємо детальне вивчення ситуації, в разі підтвердження фактів некоректної поведінки працівників, будуть вжиті відповідні заходи», - стверджує директорка приватної школи «Всесвіт» Марія Левченко.

На запитання, чому 4 вересня вона відмовилась коментувати інцидент журналістам Житомир.info, відповідає: тоді не була готова.

«Це було в п'ятницю з 2 до 3 години. Справді було багато батьків, відбулись батьківські збори і я спілкувалась з батьками. Коли йшли в школу, до мене підійшла мама учениці, ми з нею поспілкувалися і після цього підійшов ваш журналіст і я сказала, що не готова коментувати, тому що не розуміла чи коментувати ситуацію, що мама забирає документи... не готова була коментувати», - пояснює директорка приватної школи «Всесвіт» Марія Левченко.

Нагадаємо, у житомирській приватній школі дівчинку-підлітка вигнали з уроку через заборгованість за навчання.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: приватна школа Всесвіт булінг заборгованість  
Матеріали по темі