Суспільство

Всеукраїнські підсумки ЗНО-2020: в Житомирській області найбільше охочих складати тести з хімії та тих, хто не впорався з математикою

14 вересня 2020, 13:44

В Українському центрі оцінювання якості освіти підбили підсумки проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року.

Про це 10 вересня повідомила пресслужба УЦОЯО.

«Виконувач обов’язків директора Українського центру оцінювання якості освіти Валерій Бойко під час брифінгу «ЗНО-2020: головні підсумки проведення. Особливості ЗНО/ДПА-2021» поінформує про результати зовнішнього незалежного оцінювання різних категорій учасників. Із офіційним звітом про проведення в 2020 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, можна ознайомитися в розділі «ЗНО/ДПА. ЗВІТИ/ДАНІ», - йдеться у повідомленні.

Зазначимо, що порогові бали цього року з усіх предметів були менші, ніж у попередні роки, відповідно відсоток осіб, які подолали пороговий бар’єр, збільшився.

Однак, в Житомирській області 10,6% не змогли подолати встановлений поріг ЗНО й лише п’ятеро осіб отримали 200-баліний результат.

Центр оцінювання якості освіти також показав результати ЗНО по кожному предмету та порівняв відсоток тих, хто складав певні предмети у кожному регіоні. Зазначимо, що в Житомирській області жодна особа не виявила бажання проходити ЗНО з іспанської мови, щодо інших предметів, то Житомирської області – лідер за кількістю тих, хто складав ЗНО з хімії. Також область разом із Закарпатською та Чернівецькою має найбільше тих, хто не склав ЗНО з математики – більш ніж 13%.

Нагадаємо, що тестування з української мови і літератури є обов’язковим для всіх випускників, а інші предмети можна було обирати самостійно.


МатематикаІсторія УкраїниАнглійська моваБіологіяГеографіяФізикаХіміяНімецька моваФранцузька моваНагадаємо, в Житомирській ОДА 13 серпня нагородили чотирьох випускників, які набрали по 200 балів на ЗНО.

Як повідомляв Житомир.info, за результатами ЗНО-2019 двоє випускників з Житомирської області отримали 200 балів по хімії.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ЗНО  
Матеріали по темі