Місто

​Який вигляд має село Вереси, яке два роки тому приєдналося до Житомира

15 вересня 2020, 11:16

Невелика церква, школа, садочок, дім культури, амбулаторія та управління з розвитку села - такий вигляд має центр села Вереси. Населений пункт знаходиться за 10 кілометрів від Житомира і вже два роки як приєднався до обласного центру.

Саме 27 вересня 2018 року на сесії Житомирської міської ради ухвалили рішення про добровільне приєднання територіальної громади села Вереси Житомирського району до територіальної громади міста Житомира та підписання відповідного меморандуму. Начальником новоствореного управління з розвитку села Вереси став радник мера Житомира Григорій Лялевич.


У січні 2019 року міський голова Житомира Сергій Сухомлин створив комісію, щоб порахувати населення Вересів.

Також у січні 2019 року жителі села Вереси просили зробити вуличне освітлення і відремонтувати дороги та отримали відповідь на свою петицію: влада пообіцяла знайти кошти на ці цілі. Тоді заступник мера Сергій Кондратюк повідомив, що орієнтовна вартість робіт з освітлення вулиць села Вереси становитиме 580 тис. грн. Сьогодні на під'їзді до села зроблений капітальний ремонт дорожнього покриття вулиці Вересівський шлях та дороги Житомир-Вереси до перехрестя з дорогою Київ-Чоп в місті Житомирі, а також замінене вуличне освітлення.

Вересівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів також зазнала змін, тут зробили капітальний ремонт спортивної зали та санвузлів.

А біля будинку культури йдуть будівельні роботи: укладають плитку навпроти будівлі, а до цього - робили ремонт у фоє.

Щодо транспортного сполучення, за словами місцевих жителів, хоча Вереси знаходяться в складі Житомирської ОТГ, вартість проїзду в громадському транспорті для них не зменшилась. Наразі квиток на автобус Житомир-Вереси коштує 20 грн.

Охайні будиночки, поля, голубе озеро та ліс навколо села - такі краєвиди мають Вереси.

Як повідомляв Житомир.info, наприкінці 2019 в Житомирській міській ОТГ планували за пів мільйона гривень провести інвентаризацію земель в селі Вереси.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Вереси  
Матеріали по темі