Влада

Департамент соцполітики Житомирської міської ради боргує 13,5 млн грн за судовими рішеннями

15 вересня 2020, 11:41

Департамент соціальної політики Житомирської міськради боргує АТ «Українська залізниця» та ПАТ «Укртелеком» понад 13,5 млн грн за судовими рішеннями.

Такі дані наведені у додатку до проєкту рішення сесії Житомирської міської ради «Про затвердження Програми для забезпечення виконання рішень суду на 2021-2025 роки», який 14 вересня був опублікований на сайті мерії.

«Станом на 01.08.2020 заборгованість за наявними судовими рішеннями щодо стягнення коштів з департаменту соціальної політики Житомирської міської ради на користь АТ «Українська залізниця» в особі регіональної філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Українська залізниця» та ПАТ «Укртелеком» складає 13 535,1 тис. грн», – йдеться у повідомленні.

У додатку детальніше описано, за що департамент заборгував «Укрзалізниці» та «Укртелекому»:

- АТ «Українська залізниця» в особі регіональної філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Українська залізниця» – 8 647,2 тис. грн (в т.ч. витрати, які понесла залізниця за перевезення пасажирів, які користуються пільгами з оплати проїзду за період з 2013-2016 роки та 2018 рік складає 8 452,9 тис. грн, судові витрати за сплату судового збору – 194,3 тис. грн);

- ПАТ «Укртелеком» - 4 887,9 тис. грн (заборгованість по відшкодуванню вартості телекомунікаційних послуг, наданих пільговій категорії населення за жовтень-грудень 2016 року, 2017-2018 роки та січень-липень 2019 року – 4 822,1 тис. грн та судові витрати – 65,8 тис. грн).

Зазначається, що, окрім того, у червні 2020 року було відкрите провадження за позовом ПАТ «Укртелеком» про стягнення з департаменту соціальної політики Житомирської міської ради 737,9 тис. грн відшкодування вартості телекомунікаційних послуг пільговій категорії населення у період з серпня по грудень 2019 року.

«Також на виконанні в УДКСУ у м. Житомирі Житомирської області знаходяться постанови відділу примусового виконання рішень Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Житомирській області про стягнення з департаменту соціальної політики Житомирської міської ради виконавчого збору в сумі 34,0 тис. грн та витрат виконавчого провадження в сумі 0,3 тис. грн», – зазначено у проєкті Програми для забезпечення виконання рішень суду.

Як повідомляв Житомир.info, у 2016 році на сайті Житомирської міської ради була опублікована петиція «Залізничне сполучення із столицею України. Електричка до Києва», яка набрала необхідну кількість голосів. Опрацювавши петицію, виконком надіслав лист до управління промисловості, розвитку інфраструктури та туризму Житомирської ОДА, оскільки це питання не відноситься до компетенції міськради. В облдержадміністрації тоді повідомили, що відновлення курсування електропоїздів на дільниці Київ-Фастів-Житомир, можливе після погашення міською радою заборгованості за перевезення пільговиків.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: суд "Укрзалізниця" "Укртелеком"  
Матеріали по темі