Політика

Мер Житомира знає замовника спецвипуску газети з «чорним піаром», але в поліцію не звертатиметься

15 вересня 2020, 16:31

Мер Житомира Сергій Сухомлин знає, хто замовляє проти нього «чорний піар», але в правоохоронні органи звертатися не збирається.

Про це він сказав в коментарі Житомир.info 15 вересня. Зокрема, мова йшла про спецвипуск газети «20 хвилин».

«Перший тираж газети був приблизно 10-15 тисяч примірників, його розповсюджували не в усіх районах Житомира. Це окремий спецпроєкт брата одного з кандидатів в мери. Ми знаємо, хто отримав замовлення, коли буде наступний такий спецвипуск, де друкується ця газета. Звертатися в поліцію немає ніякого сенсу, такі звернення ні до чого не приводять. Така макулатура, яка зібрана, принесе більше користі в якості макулатури й вийде гарний туалетний папір», - сказав Сергій Сухомлин та продемонстрував фото зібраних спецвипусків газети.

Мер Житомира розповів й про інші кампанії проти нього.

«Є ще інший штаб, який вже працює. Вчора вкинули від одного з серйозних комітетів (мається на увазі Комітет виборців України – ред.) соціологію по місту Житомиру, яка не підтверджена жодним серйозним соціологічним центром. Я навіть знаю, в якому підвальчику вчора приблизно в обідню пору була зустріч з іншим кандидатом (в мери) та виконавцями цього замовлення. Навіть знаю суму грошей, які передавалися в іноземній валюті, за це», - повідомив Сухомлин.

Він також зауважив, що є соціологічне дослідження про кандидатів у мери, яке зроблене соціологічною групою «Рейтинг», і там це можуть підтвердити.

Нагадаємо, ЦВК визначила розмір грошової застави на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року: для кандидатів в мери Житомира – 44,6 тис. грн.

Як повідомляв Житомир.info, 15 листопада 2015 роки в другому турі виборів мера Житомира кандидат від Блоку Петра Порошенка Сергій Сухомлин отримав підтримку більш ніж 50% виборців: з 60 тисяч людей, які прийшли в цей день на виборчі дільниці, майже 32 тисячі віддали свій голос за Сухомлина. На виборах 2020 року він знову збирається балотуватися, цього разу – від партії «Пропозиція». Що вдалося меру реалізувати зі своєї передвиборчої програми, з якою командою йде на місцеві вибори та чи багато ворогів встиг нажити за п’ять років – читайте в інтерв’ю.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: вибори Сухомлин кандидат "чорний піар"  
Матеріали по темі