Суспільство

У 15 медзакладах Житомирської області бракує лікарів, – центр зайнятості

16 вересня 2020, 12:15

Станом на 14 вересня у підрозділах служби зайнятості Житомирської області зареєстровано 97 вакансій у медичних закладах.

Про це повідомляє пресслужба Житомирського обласного центру зайнятості.

«44 лікарів різних спеціалізацій наразі потребують 15 лікарень області, найбільше запитів – із Житомира, Бердичева, Коростеня, Словечного та Народичів. Пропонована зарплата різниться від 5000 до 13000 грн (виділено редакціє)», – йдеться у повідомленні.

Для молодшого персоналу – 39 актуальних пропозицій роботи. Окрім лікарень і медичних центрів, медсестер запрошують у заклади освіти та інтернатні заклади. Зарплатний максимум для них – 6200 грн.

Заклади ветеринарної медицини також кличуть на роботу 14 лікарів та фельдшерів. Їм пропонують від 5000 до 10000 грн місячного заробітку.

В окремих містах області, зокрема Житомирі, Коростені, Бердичеві, Новограді-Волинському і Баранівці, затребувані стоматологи, зубні техніки і гігієністи. Для них – більше десятка пропозицій працевлаштування із зарплатою до 6000 грн.

Загалом у службі зайнятості області станом на 14 вересня було зареєстровано 2532 вакансії для 19596 безробітних. Навантаження на одне вільне робоче місце складало в середньому 8 претендентів, торік на цю дату – 4.

Нагадаємо, на початку вересня у Житомирський обласний центр зайнятості інформував, що серпень на ринку праці області став переламним місяцем: нових безробітних зареєстрували менше, а вакансій – більше, у порівнянні з попередніми періодами.

Як повідомляв Житомир.info, станом на 15 липня 2020 року у базі даних Житомирської обласної служби зайнятості налічувалося близько двох тисяч вакансій, 631 – в обласному центрі. Серед найбільш затребуваних на ринку праці Житомира інспектори пенітенціарної служби (75 пропозицій), водії автотранспортних засобів (39) та бухгалтери (22).

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: центр зайнятості служба зайнятості ЦЗ вакансія лікар лікарня медичний персонал  
Матеріали по темі