Місто

​Пішохідні переходи на Чуднівській у Житомирі обладнали катафотами, які купили за 100 тис. грн

16 вересня 2020, 13:30

На пішохідних переходах по вулиці Чуднівській у Житомирі почали встановлювати світловідбивачі.

Про це 15 вересня на сторінці у фейсбук повідомило управління транспорту і зв’язку Житомирської міської ради.

«По вулиці Чуднівській встановлюються світловідбиваючі вставки «катафоти». Це ще один крок для підвищення безпеки дорожнього руху у нашому місті. Зазначені елементи покращують до 70% видимість на дорогах у вечірній час. Будьте уважні на дорозі, не наражайте на небезпеку себе та інших», - йдеться в повідомленні управління.

На ресурсі ProZorro є інформація про проведену КП «Управління автомобільних шляхів» закупівлю сигнального та освітлювального обладнання, а саме 418 катафотів DPT2 В/В та 418 катафотів DPT3 В/В. За результатами тендеру 3 вересня був укладений договір з постачальником – львівським ТЗОВ «Маестріа» на загальну суму 98 тис. 514,24 грн.

Скріншот з укладеного договору

Як повідомляв Житомир.info, у Житомирі на вулиці Чуднівській, 113 збираються побудувати новий світлофор. Відкоригований проєкт передбачає, що його вартість складе 350 тис. грн, хоча попередній кошторис був на 235 тис. грн дорожчим. Зекономлені кошти збираються використати на розробку ще двох проєктів будівництва світлофорних об’єктів у Житомирі: на перехрестях Східної та Домбровського і Космонавтів та Селецької, а також на придбання різного дорожнього обладнання.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Чуднівська катафоти світловідбивач пішохідний перехід  
Матеріали по темі