Здоров'я

У психоневрологічному інтернаті в Житомирській області на COVID-19 хворіють 13 підопічних, 16 працівників і директор

22 September 2020, 11:31

У Любарському психоневрологічному інтернаті в Житомирській області на коронавірус захворіли підопічні та працівники. Занедужав і директор закладу.

Про це йдеться на сайті Уповноваженого Верховної ради України з прав людини.

«Відбулось спілкування з директором Любарського психоневрологічного інтернату (далі – інтернат) Олександром Лавруком щодо протиепідемічних заходів, які вживає заклад у зв’язку із спалахом гострого респіраторного інфекційного захворювання COVID-19, спричиненого коронавірусом SARS-CoV-2», – йдеться у повідомленні.

За словами директора закладу, станом на 21.09.2020 серед 149 підопічних на коронавірусну хворобу захворіли 13 осіб. Догляд за підопічними здійснюють 97 працівників, 16 з яких перебувають на самоізоляції вдома у зв’язку з підтвердженим діагнозом гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Також директор інтернату повідомив, що всі підопічні, які мають легкий та середній перебіг захворювання, перебувають в окремих ізольованих кімнатах під постійним наглядом персоналу. Сам директор закладу також перебуває на самоізоляції у зв’язку з підтвердженим діагнозом коронавірусної хвороби.

«Адміністрацією інтернату наразі вживаються необхідні заходи з метою попередження розповсюдження коронавірусної хвороби COVID-19, зокрема запроваджено температурний скринінг працівників та підопічних, здійснюється вологе прибирання з розчинами антисептиків та провітрювання приміщення. Заклад у достатній кількості забезпечений засобами індивідуального захисту та антисептиками для персоналу та підопічних», – пише пресслужба Уповноваженого ВР з прав людини.

Нагадаємо, 14 вересня під час щотижневого онлайн-брифінгу заступниця голови Житомирської облдержадміністрації Наталія Остапченко інформувала, що через підтверджені випадки захворювання COVID-19 на карантин закрили психоневрологічний інтернат в Любарі. Тоді зазначалося, що ПЛР-діагностика підтвердила 8 інфікувань.

Як повідомляв Житомир.info, станом на 9:00 год. 22 вересня 2020 року у Житомирській області коронавірусну хворобу підтвердили у 5121 особи, зокрема упродовж останньої доби, 21 вересня, COVID-19 виявили у 62 жителів. Також був зареєстрований ще один летальний випадок: померла 59-річна житомирянка.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: коронавірус COVID-19 Любар психоневрологічний інтернат  
Матеріали по темі