Політика

Керівник реконструкції набережної Олена Розенблат показала, як хулігани понівечили люки на Шодуарівських сходах

24 вересня 2020, 18:25

Невідомі хулігани пошкодили люки ревізії на Шодуарівських сходах в житомирському парку культури та відпочинку. Керівник реконструкції набережної Олена Розенблат розповідає: напередодні невідомі погнули нові встановлені конструкції.

«Насправді я обурена і мене переповнюють емоції. Тому що зі свого боку ми намагаємось зробити гарно, належним чином, якісно. Але, на жаль, є такі люди, які зацікавлені в тому, щоб це пошкодити і знищити. Ми просто побачили, що люди йшли і просто вирішили ногами вибивати ці люки ревізії. Шкода, що я можу ще додати. Сподіваюсь, що поліція надасть оцінку цим діям», – розповідає керівник реконструкції набережної Олена Розенблат.


Вчинок невідомих зафіксували камери відеоспостереження. На кадрах видно, як молоді люди цілеспрямовано шкодили конструкції. Керівник реконструкції набережної каже: фахівці-будівельники проведуть заміну люків, а також дослідять, чи не було завдано ушкоджень механізмам, які розташовані за ними.

«Однозначно треба буде змінювати всі ці дверцята. І дивитись, наскільки всередині пошкоджено чи ні», – каже Олена Розенблат.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: вибори політика Олена Розенблат  
Матеріали по темі