Події

​За добу до житомирської поліції надійшло два повідомлення про можливі порушення виборчого законодавства

29 вересня 2020, 15:55

Поліція 28 вересня зареєструвала ще два повідомлення про можливі порушення виборчого законодавства.

Про це повідомляють на сайті ГУНП у Житомирській області.

«До поліції звернувся голова обласного осередку однієї з партій та повідомив про поширення в інтернеті недостовірної інформації, що паплюжить кандидатів у депутати та політичні сили. Зокрема, заявник вказав, що один з користувачів віртуальної мережі, житель м. Баранівки, за допомогою графічного редактора наносив на офіційні інформаційні агітки кандидатів написи негативного змісту та у такому вигляді розповсюджував у фейсбуці. Нині поліцейські встановлюють особу чоловіка для проведення необхідних процесуальних дій», – повідомляють у поліції.

Ще одне повідомлення надійшло від голови ТВК.

«Голова однієї з ТВК Житомирського району повідомила до поліції про виявлення інформаційного бюлетеня кандидата у депутати без обов’язкових вихідних відомостей. Відтак нині поліцейські встановлюють особу, відповідальну за друк агітаційних матеріалів. В її діях можуть вбачатись ознаки адміністративного правопорушення», – йдеться у повідомленні.

Загалом з початку виборчого процесу до поліції Житомирщини надійшло 8 повідомлень про можливі порушення. Триває розслідування 3 кримінальних проваджень та складено 1 адміністративний протокол за ч. 2 ст.212-13 (Виготовлення або розповсюдження друкованих матеріалів передвиборної агітації, які не містять відомостей про установу, що здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск) КУпАП.

Як повідомляв Житомир.info, у вересні поліція Житомирської області відкрила три кримінальні провадження щодо можливих порушень виборчого законодавства.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: вибори законодавство поліція порушення  
Матеріали по темі