Місто

Як на Корбутівці за бюджетні гроші реалізовують проєкт «Музей каменю Житомирщини» та коли завершаться роботи

29 вересня 2020, 17:42

Проєкт Миколи Кропивницького «Музей каменю Житомирщини», який не став переможцем бюджету участі, почали реалізовувати на Корбутівці у 2019 році.

За договором роботи мали завершитися в травні 2020 року. Зазначимо, що вартість проєкту складає близько 1 млн 400 тис. грн, з яких 600 тис. грн надійшли з обласного бюджету за сприяння сина автора проєкту – депутата облради Володимира Кропивницького.

Станом на 29 вересня на місці, де мав бути «Музей каменю» розчистили територію та уклали тротуарну плитку.


Загалом від початку реконструкції підрядна фірма ТОВ «Полiсся Мiськбуд» отримала за виконання робіт 1 млн 148 тис. грн від управління капітального будівництва Житомирської міської ради. З них у вересні цього року підряднику перерахували понад 620 тис. грн.

Начальник управління капітального будівництва В`ячеслав Глазунов зазначив: на реалізацію проєкту не вистачає 250 тис. грн, за які мають придбати лавки, встановили освітлення та зробити озеленення території, й пояснив, за що вже заплатили підряднику.

«Це кошти за влаштування гранітної плитки, гранітний борт, підготовка основи за щебеню, вивіз сміття, за електрокабелі, які закладені і виведені під освітлення. Загальний кошторис 1 млн 400 тис. грн, але на остаточне завершення коштів (з міського бюджету) ще не виділили. Кошти виділяються так, як виділяє фіндепартамент, ми розраховуємося за виконані роботи, наперед кошти не платимо», - говорить начальник управління В`ячеслав Глазунов.

Також в УКБ зазначили, що будівництво «Музею каменю» планують завершити до кінця поточного року. У разі відсутності фінансування роботи перенесуть на 2021 рік.

Нагадаємо, в червні 2020 року бюджетна комісія міської ради рекомендувала виділити з місцевого бюджету 397,810 тис. грн на реконструкцію території благоустрою з організацією скверу «Музей каменю Житомирщини» в м. Житомир.

Як повідомляв Житомир.info, 18 грудня 2019 управління капітального будівництва підписало договір з підрядником – ТОВ «Полісся Міськбуд» на 1 млн 378 тис. 81 грн 20 коп., за яким роботи мали бути завершені до кінця травня 2020 року. Через три дні підрядник отримав 528 тис. грн за виконані роботи з реконструкції території благоустрою скверу «Музей каменю Житомирщини».

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: музей каменю Корбутівка УКБ Глазунов  
Матеріали по темі