Місто

​Для житомирських “першачків” з третьої спроби купили парти і стільці: 4 млн грн за 2,5 тисячі комплектів

30 вересня 2020, 14:02

Департамент освіти Житомирської міської ради провів тендер на закупівлю 2486 комплектів одномісних парт для перших класів. Очікувана вартість закупівель становила 7 млн 209 тис. 400 грн, тобто 2 тис. 900 грн за один комплект.

За умовами тендерної документації товар мають поставити до 31 грудня 2020 року. Джерело фінансування - місцевий бюджет.

Про це йдеться в закупівлі, опублікованій 28 липня на ресурсі ProZorro.

Свої пропозиції на участь у торгах подали п'ять учасників, однак до аукціону допустили лише чотирьох, пропозицію ФОП Черниченко Вікторії Олегівни відхилили.6 вересня ТОВ “Майсофт” подало скаргу до Антимонопольного комітету України на рішення замовника, оскільки вважає, що замовником під час розгляду тендерних пропозицій учасників не було дотримано принципів відкритості та прозорість на всіх стадіях закупівель, неупередженості та об’єктивності оцінки пропозицій, наслідком чого стало допущення до аукціону учасників, тендерні пропозиції яких мали б бути відхилені згідно із Законом України “Про публічні закупівлі”. Уже 22 вересня АМКУ відмовив у задоволенні цієї скарги.

ТОВ “Майсофт” зареєстрований в Миколаєві по вулиці Нікольська, 25/1. Спеціалізується фірма на неспеціалізованій оптовій торгівлі. Заснований “Майсофт” у червні 2019 року, статутний капітал - 10 тис. грн. Власником фірми є Ганна Сергіївна Демидова.

28 вересня департамент освіти Житомирської міської ради провів відкриті торги, участь у них взяли: ТОВ “Денактив” з пропозицією у 3 млн 999 тис. 996 грн, ФОП Жмурко Григорій Васильович з пропозицію у 4 млн 399 тис. 993 грн, ТОВ “МТ Трейд Груп” з пропозицією у 4 млн 400 тис. грн та ТОВ “Майсофт” з пропозицією у 4 млн 500 тис. грн.29 вересня департамент Житомирської міської ради опублікував повідомлення про намір укласти договір з ТОВ “Денактив”.ТОВ “Денактив” зареєстроване в Києві по вулиці Борщагівська, 117. Спеціалізується фірма на оптовій торгівлі комп'ютерами, периферійним устаткованням і програмним забезпеченням. Заснована фірма у вересні 2018 року, статутний капітал - 50 тис. грн. Власником фірми є Денис Анатолійович Васильєв.

“Першачки для яких ми закуповуємо меблі наразі навчаються за старими партами. На сьогоднішній день, приблизно 30% класів навчаються за новими меблями, у зв'язку з тим, що вони працюють паралельно з другими, третіми класами, які вже мають нові меблі. А ще для 70% класів ми закуповуємо парти. Коли буде підписаний договір, з того моменту у постачальника буде 60 днів, він представить графік і по ньому буде завозити меблі” - прокоментувала для Житомир.info заступниця директора департаменту освіти Житомирської міської ради Світлана Ковтуненко.
Зазначимо, в цьому році це вже третя спроба департаменту освіти провести тендер на закупівлю комплектів одномісних парт для перших класів. Перший тендер департамент оголосив 19 березня, однак торги не відбулися через подання лише однієї тендерної пропозиції від ФОП Фонарьов Олег Ігорович. Другий тендер замовник оголосив 27 квітня. Свої пропозиції на участь у торгах подали п'ять учасників, однак до аукціону департамент освіти Житомирської міської ради допустив лише ТОВ “Торговий Дім “Фортуна Оро”. Відповідно, торги не відбулися через допущення до оцінки менше двох тендерних пропозицій.

Нагадаємо, 5 червня 2020 року на позачерговому засіданні виконкому повідомили, що на меблі та обладнання для перших класів житомирських шкіл виділять 17 млн грн, з яких майже 11 млн грн - кошти міського бюджету.

У липні 2020 року департамент освіти Житомирської міської ради підписав договір з ТОВ “Поділля Фінанс” на придбання 82 комплектів мультимедійного обладнання для 29 шкіл та навчально-виховних комплексів міської об'єднаної територіальної громади. Вартість підписаного договору становила 2 млн 912 тис. 26 грн.

Як повідомляв Житомир.info, у 2018 році в Житомирі для перших класів «Нової української школи» придбали 3707 нових одномісних парт зі стільцями.

У 2019 році департамент освіти Житомирської міської ради з другої спроби придбав 3108 комплектів шкільних меблів вартістю 8 млн 251 тис. 740 грн у ТОВ «Українське навчання», власником якого є Денис Анатолійович Васильєв.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: школа парта тендер департамент освіти НУШ  
Матеріали по темі