Економіка

​У міській раді в Житомирській області аудитори виявили втрат на 2 млн грн: виплачували зайві «оздоровчі» та робили ремонти за завищеними цінами

30 вересня 2020, 16:05

Житомирські аудитори виявили у Чуднівській міськраді порушень на понад 2 млн грн.

Про це 29 вересня повідомили в пресслужбі Держаудитслужби України.

«Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області провели ревізію міського бюджету та фінансово-господарської діяльності Чуднівської міської ради за період з 01.11.2015 по 31.05.2020 та виявили фінансових порушень, що призвели до втрат, на суму понад 2 млн гривень», - йдеться у повідомленні.

Аудитори виявили порушення законодавства під час нарахування та виплати працівникам міської ради матеріальної допомоги на оздоровлення, що призвело до зайвого використання бюджетних коштів, разом із перерахуваннями, на суму 800 тис. гривень.

Окрім того, установлено факти оплати завищеного обсягу та вартості виконаних підрядниками ремонтно-будівельних робіт на суму понад 300 тис. грн, покриття витрат сторонніх юридичних осіб на суму майже 220 тис. гривень.

Через неукладання Чуднівською міською радою з замовниками будівництва договорів про пайову участь та невнесення останніми пайової участі (внеску) у розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Чуднів міський бюджет недоотримав понад 680 тис. грн.

«За допущені порушення фінансової дисципліни складено один протокол за частиною першою статті 164-2 КУпАП. Про результати ревізії повідомлено правоохоронні органи», - повідомили аудитори.

Як повідомляв Житомир.info, під час проведення ревізії міського бюджету та фінансово-господарської діяльності Андрушівської міської ради за період з 01.01.2017 по 31.12.2019 аудитори виявили фінансових порушень, що призвели до втрат бюджетних коштів, на суму понад 245 тис. грн.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: аудит ревізія Чуднів міськрада Держаудитслужба  
Матеріали по темі