Місто

​У житомирській школі № 20 з’явилося нове футбольне поле та спортзал, вартість кожного проєкту - близько 1,5 млн грн

1 жовтня 2020, 15:41

На території житомирської ЗОШ №20 відкрили нове футбольне поле зі штучним покриття та спортивну залу. За словами заступниці міського голови Марії Місюрової, вартість кожного проєкту складає близько 1,5 млн гривень, один з них співфінансували благодійники.

На заході, крім представників департаменту освіти та заступниці міського голови, були присутні голови двох фракцій міської ради Наталія Леонченко та Олександр Ракович, які балотуються на місцевих виборах.

«Виділялись кошти на спортивний майданчик на цей бюджетний рік 2019-2020 рік і на спортивну залу. Це теж капітальне будівництво. Близько 1,5 млн пішло на спортивну залу: 1 млн 300 тис. з міського бюджету, трошки менше, і було співфінансування приватного підприємства на умовах 30%, приблизно 300 тисяч було надано на благодійний рахунок, а потім вже використані при будівництві. Хочу сказати, що це дійсно гарний приклад, коли є синергічне поєднання і батьків, батьківського комітету, і депутатського корпусу, і міської влади», - розповіла заступниця Житомирського міського голови Марія Місюрова.


На футбольному полі мають ще встановити освітлення та камери відеоспостереження, щоб захистити майданчик від вандалізму. На майданчику займатимуться під час уроків фізкультури, в інший час полем зможуть користуватися і мешканці прилеглих будинків.

За словами директора департаменту освіти, сьогодні у Житомирі залишається ще декілька шкіл, які не мають сучасного спортивного простору.

«Є ще школи, які потребують, але там не так просто з технічними умовами. Потрібно вивчати геологію, щоб там зробити таким чином, щоб був відвід грунтових вод, дослідження геодезії. Це, перш за все, потрібно робити у школі № 33. Ми планували, на жаль, економіка у нас дала збій під час коронавірусу, 11 спортзалів зі штучними майданчиками, як у 12 школі. Також у нас потребує школа № 27, якщо ми там можемо знайти майданчик. І в першу чергу там, де у нас великі спальні мікрорайони, де знаходяться освітянські об’єкти, вони будуть забудовувати такими майданчиками», - сказав директор департаменту освіти Валентин Арендарчук.

Після виступів спортсменів у новій залі, депутати скористалися нагодою привітати освітян з днем вчителя. Зокрема, Олександр Ракович під час виступу сказав: невеличкі подарунки будуть в коридорі.

Нагадаємо, у житомирській загальноосвітній школі №10, що на Київському шосе (мікрорайон Мар’янівка), 18 вересня урочисто відкрили спортивний зал, який будували понад 4 роки.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: школа №20 спортзал футбольне поле майданчик  
Матеріали по темі