Політика

Софія Федина: Людмила Зубко буде мером, який пробиватиме стіни заради результату

5 жовтня 2020, 17:33

Людмила Зубко, яка йде на вибори міського голови Житомира від партії «Європейська Солідарність», стане мером, який «пробиватиме стіни і змітатиме перешкоди» заради того, щоб зробити Житомир успішним містом для людей. У цьому переконана народна депутатка від партії «Європейська Солідарність» Софія Федина, яка у понеділок, 5 жовтня, відвідала Житомир.

«Мені пані Людмила імпонує тим, що вона прямо і чітко буде йти вперед, пробиватиме стіни задля того, щоби досягти конкретно проставленого результату. Вона бачить ціль – і змітає перешкоди! Людмила Зубко живе Житомиром і для неї результат – це комфортне місто», - сказала Софія Федина.

Народна депутатка наголосила, що Людмила Зубко є інженером, працювала у будівельній сфері, заснувала громадську організацію «Житомир, зроби голосніше» і реалізувала у місті більш як пів соні соціальних проєктів.

«Це прекрасний симбіоз для того, щоб ставати до роботи і розбудовувати місто на посаді мера», - вважає Федина.

За її словами, чинним мерам, яким за п'ять років на посаді не вдалося реалізувати свої обіцянки, на цих виборах пора відійти в сторону.

«У них було достатньо часу, а тепер вони розказують, що вони щось там зробили, а все решта – це у них плани, плани… Ну, вибачайте, хлопці, у вас була можливість це зробити. Можливо, час відійти в сторону і допомогти іншим – більш цілеспрямованим людям, які зможуть довести до пуття те, що вам не вдалося», - вважає народна депутатка.

Вона також закликала житомирян обов'язково іти голосувати на місцевих виборах 25 жовтня, адже на цих виборах кожен конкретно у себе на місці має можливість особисто вплинути на власне майбутнє і обрати людей, які здатні зробити місто комфортним для людей.

Пресслужба Людмили Зубко

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: вибори Людмила Зубко Софія Федина "Європейська Солідарність" кандидат  
Матеріали по темі