Влада

Зброя, електрошокери і металеві палиці: за 9 місяців судова охорона вилучила на входах у суди Житомирської області понад 1000 заборонених предметів

8 жовтня 2020, 16:40

За січень-вересень службові наряди Територіального управління Служби судової охорони у Житомирській області попередили пронесення до судових установ області 1082 заборонених предметів.

Про це Житомир.info повідомила пресслужба Територіального управління Служби судової охорони у Житомирській області, посилаючись на інформацію, озвучену 6 жовтня на нараді за підсумками діяльності управління Служби судової охорони за 9 місяців 2020 року.

Зі слів начальника управління полковника Служби судової охорони Геннадія Герасимчука, службові наряди управління запобігли пронесенню у зали судів 721 ножів та інших гострих предметів; 314 газових балончиків; 8 електрошокових пристроїв; 8 одиниць травматичної зброї, а також вогнепальну, пневматичну, газову зброю та металеві палиці.

Начальник Теруправління зазначив, що станом на кінець вересня під охороною Служби перебували 53% судових установ області. Найближчим часом Служба візьме під охорону суди в Романові та Новограді-Волинському.

«Це 17 і 18-та судові установи регіону, які будуть взяті під охорону співробітниками нашого управління. Станом на 30 вересня під охороною Служби перебувають 16 з 30 об’єктів судів, органів та установ системи правосуддя Житомирської області, що складає 53%. Взяття під охорону судів відбувається згідно з запланованим графіком», – зауважив Геннадій Герасимчук.

Зазначено, що станом на 1 жовтня співробітники управління забезпечили підтримання громадського порядку під час 19 резонансних судових засідань та 81 засідання у справах, які потребували посилення.

Нагадаємо, упродовж листопада-грудня 2019 року співробітники Служби судової охорони у Житомирській області попередили 30 спроб громадян пронести до приміщень судів заборонені предмети. Йшлося про ножі, газові балончики, травмати тощо.

Як повідомляв Житомир.info, 2 грудня 2019 року співробітники Територіального управління Служби судової охорони у Житомирській області взяли під охорону три суди в Житомирі. 13 грудня Служба взяла під охорону приміщення ще трьох судів у Житомирі, завершивши повну передачу всіх 6 судів під спеціалізовану охорону.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: судова охорона  
Матеріали по темі