Влада

​На другому пленарному засіданні сесії Житомирської міськради депутати затвердили зміни до бюджету та почали розгляд земельних питань

9 жовтня 2020, 10:18

На другому пленарному засіданні чергової сесії міської ради, яке почалося 9 жовтня о 9:00, депутати після виступів почали розглядати проєкт рішення про внесення змін до міського бюджету на 2020 рік.

На відміну від першого пленарного засідання, де саме під час розгляду пропозицій до цього проєкту рішення почалися проблеми з голосуванням, цього разу мер Сергій Сухомлин ставив на голосування пропозиції загалом цілими додатками, які були роздані депутатам: пропозиції за підсумками погоджувальної ради, додаткові пропозиції та субвенції, які міський бюджет отримав з державного та обласного бюджетів. Зокрема, за рішенням сесії обласної ради, що проходила 8 жовтня, на фінансову підтримку футбольного клубу «Полісся» було виділено 1,3 млн грн.Депутати більшістю голосів підтримали всі додатки та проєкт рішення в цілому й через годину після початку сесії перейшли до розгляду земельних питань, яких в порядку денному майже 30.

На сесії присутні 30 депутатів з 42.

Нагадаємо, у порядку денному чергової сесії міської ради всього 70 питань, на першому пленарному засіданні депутати розглянули 24.

Як повідомляв Житомир.info, на 9 жовтня 2020 року мер скликав дві сесії Житомирської міської ради – друге пленарне засідання чергової сесія, яка почалася 28 вересня, та позачергову сесію.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: сесія міськрада бюджет земельні питання  
Матеріали по темі