Політика

Як гелікоптер Apache – багатозадачна й ефективна, – Геннадій Зубко про кандидатку в мери

9 жовтня 2020, 12:49

«Людмила Зубко чітко знає, як змінити місто, зробити його комфортним і безпечним для людей. Вона постійно живе в Житомирі, відчуває його потреби і проблеми». Про це в ефірі програми «Діалоги» на Житомир.info заявив керівник передвиборчої кампанії партії «Європейська Солідарність» на Житомирщині, Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України у 2014-2019 роках Геннадій Зубко.

«Людмила нагадує гелікоптер Apache. Його особливість в тому, що він піднімається за 1,5 секунди, потім знижується і за цей час він фіксує всі цілі. За наступні 5 секунд він піднімається, щоб їх знешкодити. Дуже швидко і просто закінчує бойову операцію. Ця багатозадачність Людмили іноді вражає. Вона може вести одночасно 10 проєктів. Вона реально кризовий менеджер. Вона точно розуміє, яка сьогодні є потреба і який пріоритет потрібно виставити для вирішення кризових питань», – наголосив Геннадій Зубко.

За його словами, одним з таких прикладів успішного вирішення є допомога Людмили Зубко під час пандемії коронавірусу у місті. Це і процедури для бізнесу, і напрацювання безпечних правил навчання у школах, і багато інших. Всі ці проєкти були успішно реалізовані. «Вона зараз багато зустрічається з людьми, і це надихає її боротися, перемагати і брати на себе відповідальність», – підкреслив Зубко.

Пресслужба територіальної організації політичної партії «Європейська Солідарність»

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: вибори політика Геннадій Зубко "Європейська Солідарність"  
Матеріали по темі