Місто

Учасниками всеукраїнських змагань з мотокросу поблизу Житомира стали 128 спортсменів, наймолодшому – 5 років

10 October 2020, 16:12

10 жовтня на мототреку поблизу села Клітчин, що біля Житомира, проходить перший етап Кубку України з мотокросу серед аматорів та ветеранів, а також Кубок Житомира з мотокросу. Підкорити трасу та поборотися за місце у фіналі з'їхалися 128 спортсменів з різних куточків України.

«Ми їздимо не для того, щоб перемагати, ми їздимо для того, щоб отримувати задоволення та брати участь і отримувати кайф від цього прекрасного виду спорту, прекрасної погоди, драйва. Такі яскраві емоції, сьогодні було круто, грязь, справжній мотокрос», - каже учасник змагань з м. Київ Костянтин Анісімов.


За словами організаторів найменшому спортсмену - 5 років, а серед учасників цього року лише одна дівчина.

«Відбувається етап Кубку України, етап перший та останній. Заплановано було вісім етапів в цьому сезоні, але так сталося, що був зараз тільки один у зв'язку з коронавірусом. Наступну неділю у нас фінал у місті Буча, це Київська область і тому ці змагання дуже важливі для спортсменів. 128 чоловік зареєструвались. Найменшому - 5 років і старшому - 65. Змагаються спортсмени в залежності від кубатури двигуна. Найменші - це 50 кубічних сантиметрів. Три групи є: до 45 років, до 50 і 55 +. Заявилась, на жаль, лише одна дівчинка, а планувалося, що буле клас жінки, є клас жінки в чемпіонаті України, але у зв'язку з цією ситуацією, у нас жінки цього року не дуже активні були», - розповів організатор змагань з мотокросу в Житомирі Олександр Бочковський.

Як повідомляв Житомир.info, у 2019 році майже сто спортсменів взяли участь у змаганнях з мотокросу під Житомиром.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: мотокрос Клітчин змагання спортсмени  
Матеріали по темі