Місто

Біля міської ради у Житомирі виставили фото жінок, сини яких загинули під час війни на Донбасі

13 жовтня 2020, 12:50

Біля стін Житомирської міської ради організували фотовиставку до Дня захисника України, який відзначається 14 жовтня. На світлинах – матері загиблих Героїв, які віддали життя, захищаючи Україну на Донбасі.

Про виставку світлин повідомляє пресслужба Житомирської міської ради.

«Фотовиставка, що вражає своєю трагічністю, сьогодні експонується біля стін Житомирської міської ради. На світлинах – жінки, що тримають у руках портрети своїх загиблих синів», – пише пресслужба міськради.

У міській раді нагадують, що у лютому цього року фотопроєкт «Ми. Мами. Сильні» був також представлений на центральній площі Праги, портрети мам загиблих Героїв експонувалися в кінотеатрі «Atlas», де відбувся показ українського фільму «Атлантида» режисера Валентина Васяновича. Стрічка показала Європі біль і горе українських матерів.

Як повідомляв Житомир.info, фотовиставку із 12 портретів житомирянок, які втратили своїх синів під час війни на Донбасі, презентували 23 лютого 2020 року в центрі Праги. Проєкт «Ми. Мами. Сильні» ініціювала волонтерка Юлія Толмачова, яка разом із двома мамами Оленою Максименко та Лілією Ільницькою представила його за кордоном. 2 березня вони розповіли про поїздку, реакцію людей та провокації від росіян.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: фотовиставка фотографія фото День захисника України загиблий  
Матеріали по темі