Місто

​Нові багатоповерхові забудови на Корбутівці у Житомирі з висоти пташиного польоту

15 жовтня 2020, 18:00

За останні роки мікрорайон Корбутівка у Житомирі активно поповнюється новозведеними багатоповерхівками.

15 жовтня Житомир.info подивився, який вигляд має територія від провулка Івана Богуна до вулиці Шпаковської. Тут розмішено одразу кілька житлових комплексів: ЖК «Рівер Сіті», ЖК «Тетерівський Бульвар», ЖК «Перлини Корбутівки» та ЖК «Avila».

Нагадаємо, активне зведення нових житлових масивів на житомирській Корбутівці впродовж останніх років не рідко супроводжувалося скандалами та протестами місцевих жителів.

Перші протести почалися влітку 2016 року і були пов’язані з новобудовами на Тетерівському бульварі, в мікрорайоні Корбутівка. Люди переконували міську владу, що будувати житловий комплекс біля вже зведених багатоповерхівок на вул. Івана Богуна небезпечно, новобудови «порушать екосистему мікрорайону». Станом на лютий 2019 року київський забудовник CBS Холдинг завершував будівництво третьої черги «Тетерівського бульвару».

Наступний скандал через будівництво на Корбутівці був через рік: влітку 2017 року на виконкомі жителі обурювалися будівництвом за спорткомплексом «Динамо», погрожували перекрити дорогу, якщо влада не зупинить забудовників. Уже в жовтні стало відомо, що спорткомплекс віддав землю під будівництво багатоповерхівки ЖК «Avila», за це хмельницький забудовник обіцяв відремонтувати спорткомплекс «Динамо».

Не обійшлося без скандалу й будівництво ЖК «Перлини Корбутівки», що на проїзді Шпаковського, 20. Представники «Айдару» зірвали початок сесії міської ради восени 2017 року через земельну ділянку, яку виділили житомирському ЖБК «Полісся-2016» для забудови. Після цього представники ВПК «Айдар» Олександр Федосюк та Олександр Бабич звернулися до суду з позовами до Житомирської міської ради щодо скасування п.5 додатку до рішення міськради № 642 від 25 травня 2017 року – надання права житлово-будівельному кооперативу «Полісся-2016» на користування земельною ділянкою. Чергове засідання Корольовського райсуду за позовом Федосюка призначене на 27 квітня 2020 року.

Більше про будівельний бум у Житомирі та про ціни, скандали, суди і забудовників читайте у матеріалі від 14 лютого 2020.

Як повідомляв Житомир.info, на західній околиці Житомира, неподалік гідропарку, забудували майже всі земельні ділянки, за які з 2014 року судиться прокуратура.

Нові забудови у провулках на березі Тетерева у Житомирі з висоти пташиного польоту дивіться тут.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Корбутівка забудова багатоповерхівка житловий комплекс  
Матеріали по темі