На Овруччині команду «Нашого краю» веде до перемоги на місцевих виборах кандидат у депутати Житомирської обласної ради, Генеральний директор об’єднання “Житомироблагроліс” Ігор Євгенович РИБИНСЬКИЙ, якому жителі Полісся вже не раз довіряли представляти їхні інтереси в обласній раді.
Днями ми зустрілися з Ігорем Євгеновичем.
- Розкажіть жителям, тепер уже Коростенського району, коротко про себе.
- Народився я 4 липня 1965 року вселі Малий КобилинОвруцького району, в родині вчителів. Тож, зростаючи в чарівному поліському краї, багатому на густі ліси і красиві гаї, з дитинства мріяв стати лісівником. Тому після закінчення школи, де старанно вивчав усі дисципліни, вступив на навчання до Малинського лісотехнічного технікуму, де отримав кваліфікацію техніка лісового господарства.
Свою трудову діяльність розпочав у Жмеринському державному лісгоспі, а вже в 1988 році був призначений лісничим Тригірського лісництва Житомирського держлісгоспу.
У 1994 році закінчив Львівський торгово-економічний інститут за фахом «Бухгалтерський облік, контроль та аналіз господарської діяльності», де отримав кваліфікацію економіста. В 2017 році закінчив Житомирський агроекологічний університету за фахом «Лісове господарство», а в 2019 році – Національну академію державного управління при Президентові України, здобувши ступінь магістра за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування».
У 2001 році був переведений на роботу у Головне управління сільського господарства і продовольства Житомирської області, а в липні того ж року призначений на посаду Генерального директора обласного комунального агролісогосподарського підприємства «Житомироблагроліс», де працюю і по теперішній час.
- І як Вам працюється на цій посаді?
- Ви, мабуть, здивуєтеся, але мене призначили на посаду гендиректора підприємства, яке на той час не мало навіть матеріально-технічної бази для ведення лісового господарства. Але я, як лісівник за покликанням, який мав десятки років бездоганної праці в лісовому господарстві, зумів швидко і вміло згуртувати колектив на виконання поставлених завдань. Тож завдяки набутим знанням та організаторським здібностям, разом з командою, ми гуртом змогли піднята рейтинг підприємства до одного з найкращих в Україні.
Тож по праву, за даними Державного комітету статистики України, об’єднання «Житомироблагроліс» неодноразово визнавалося одним з найкращих комунальних підприємств України, а вже у вересні 2014 р. було нагороджено дипломом у номінації
“Кращий суб’єкт господарювання державного та комунального сектору економіки України”.
Мене ж було нагороджено орденом “За заслуги” ІІІ ступеня за значний особистий внесок у соціально-економічний, науково-технічний і культурно-освітній розвиток Української держави, за вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю, я був удостоєний почесного звання “Заслужений лісівник України”.
Зараз у підпорядкуванні об’єднання “Житомироблагроліс” знаходиться 10 дочірніх агролісогосподарських підприємств області – це 42 лісництва 80 майстерських дільниць, 510 обходів на яких працюють близько 1500 чоловік. Усі вони, за нинішніми мірками, отримують достойну зарплату, а підприємства щомісяця сплачують до державної скарбниці десятки мільйонів гривень податків і зборів.
- Отже, у вашому професіоналізмі сумніватися не варто. А ще ж встигаєте брати активну участь і в громадському житті.
- Це дійсно так. Я двічі обирався депутатом Житомирської обласної ради, де нині є заступником голови постійної комісії з питань екології, охорони навколишнього середовища та використання природних ресурсів.
Я також обирався головою президії Житомирської обласної організації Українського товариства охорони природи.
А ще, маючи багатий досвід роботи, прагну вносити посильну допомогу в підтримку Збройних сил України добровольчим загонам і Національній гвардії, які протистоять ворогові на Сході країни, я член Благодійної організації «Благодійний фонд Ігоря Рибинського».
Одним словом, прагну сповна виправдовувати довіру своїх краян, постійно буваю серед них, допомагаю територіальним громадам, закладам медицини, освіти та культури, окремим жителям району у вирішенні наболілих проблем.
Варто сказати, що тільки за останні роки для галузі охорони здоров’я Овруччини надав допомоги більш як на 1 мільйон 600 тис. гривень, закладам освіти – більш як на 1 мільйон гривень, для галузі культури – майже на 1 мільйон 100 тис. гривень, а сума допомог для територіальних громад перевищила 1 мільйон 400 тис. гривень.
Так, пожежна охорона Словечанської ОТГ поповнила свій автопарк спеціальним автомомобілем для гасіння пожеж, а старшокласники Нововелідницького навчально-виховного комплексу отримали можливість на уроках нині вивчати зброю не по плакатах, а тримати її в руках – вони мають сьогодні справжнісінький автомат Калашникова.
Матеріальну допомогу надавав, як депутат Житомирської обласної ради, і жителям Овруччини на лікування і тим, хто опинився у скрутному матеріальному становищі. Таку поміч отримало більше 1000 людей.
- Але ж люди постійно нарікають на труднощі у повсякденному житті, безробіття тощо?
- Дійсно, сьогодні нам усім дуже потрібні зміни. А вони можуть статися лише тоді, коли ми усі з вами, шановні виборці, переможемо на місцевих виборах 25 жовтня. Саме ця перемога допоможе нам нарешті перейти межу між непростим сьогоденням і щасливим та успішнім майбутнім.
Тим паче, що наш тепер такий великий Коростеньський район, наш округ, як і вся Україна, має унікальний шанс для розвитку й процвітання.
Приміром, на фоні загального безробіття – легалізація й узаконення видобутку бурштину дозволить створити величезний резерв, адже надра належать народу, тобто простим людям. А відтак претендувати на краще життя мають право й ті, хто ніколи видобутком «сонячного каменя» не займався. Висновок такий: узаконення видобутку бурштину – запорука високого рівня життя усіх мешканців краю: вчителів, лікарів, пенсіонерів та інших бюджетників.
Добре це усвідомлюю, бо беру на себе величезну відповідальність за майбутнє землі й людей, яких захищатиму і перед якими звітуватиму за свої дії.
І саме тому я пропоную такий план дій:
- Децентралізація коштів, в першу чергу, на ремонт доріг за принципом – найгірші дороги мають ремонтуватись першими.
- Системного спрямування державних коштів на будівництво та відновлення доріг у сільській місцевості.
- Належного утримання та збереження закладів освіти, охорони здоров’я та культури, а медицина має бути доступною для кожного жителя регіону.
- Внесення проблем екології та охорони довкілля в регіоні в перелік національних пріоритетів, а кошти, отримані від екологічних податків і штрафів за порушення екологічного законодавства, мають спрямовуватиись на вирішення екологічних проблем.
-Ухвалення рішень допомоги та підтримки селянським і формерським господарствам. Нам важливо створити заможного селянина.
- Належне забезпечення державою соціальних гарантій для постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, пенсіонерів, інвалідів, ветеранів ООС (АТО), багатодітних сімей.
Втіливши разом ці плани в життя, я впевнений, що українці нарешті стануть жити краще, щасливіше і заможніше. Для цього і йду у депутати Житомирської обласної ради разом з партією «Наш край»
- Чому обрали саме «Наш край»?
-Тому, що «Наш край» є саме партією господарників і професіоналів.
А ще я бачу «Наш край» згуртованою силою, яка обов’язково переможе на виборах. Особливо в нас, на Поліссі, де в партії люди, які приносять благо нашому регіону, всій Житомирщині й Україні, які розуміються на економіці. І якщо вони прийдуть на керівні посади, все фуде нормально, економіка піде стрімко розвиватися.
Дуже хочу, щоб це почули всі виборці і 25 жовтня, прийшовши на виборчі дільниці,зробили свій правильний вибір. На користь партії «Наш край» і її кандидатів в депутати до Житомирської обласної, Коростенської районної, Овруцької міської, Словечанської і Гладковицької сільських рад.
Пресслужба політичної партії «Наш край»