Політика

​Наталія Савіна проводить зустрічі з виборцями

22 жовтня 2020, 13:06

Наталія Савіна – кандидат у депутати до Житомирської міської ради по округу №6 від партії «Слуга Народу». Народилася та виросла у місті Житомир! Має кваліфікацію магістр права, пройшла плідний кар’єрний ріст та з отриманими знаннями і досвідом БАЛОТУЄТЬСЯ ВПЕРШЕ.

«Я хочу змінити майбутнє наших громадян на краще, тому що я живу в цій країні та в цьому місті», – говорить Наталія Савіна.

Зустріч із виборцями – важливий інструмент, що допоможе покращити ситуацію в окрузі. Завдяки подібним зібранням ми маємо можливість виділити усі хвилюючі моменти жителів та обрати вектор руху.

Навіть не дивлячись на погану погоду, команда продовжує проводити зустрічі із виборцями! На зібраннях обговорюються всі проблемні питання районів та шляхи вирішення обговорених проблем.

Таким чином визначили, що по вулиці Вокзальна є наступні проблеми: відсутність дитячого майданчика; відсутність парковки для автомобілів; не надання ЖЕКом тих послуг, які останній зобов’язаний надавати; проблема з якісним наданням послуг з постачання газу та обслуговування газового обладнання в під’їздах; аварійна громадська зупинка; аварійність багатоповерхівок та ще багато іншого.

Для району Польової критичними є такі питання:

- необлаштовані або взагалі відсутні дитячі та спортивні майданчики;
- проблеми із системою водопостачання;
- неякісна робота ЖЕКів;
- погана екологічна ситуація, що пов'язана зі шкідливим виробництвом;
- занедбані архітектурні споруди, а саме кінотеатр «Космос»;
- недостатня кількість місць для навчання школярів.

Вереси – мальовниче місце, що заслуговує вирішення таких проблем: інфраструктура, встановлення дитячого майданчика та зупинок громадського транспорту, облаштування спортивного майданчика та паркової зони, освітлення вулиць, організація збору та вивезення сміття.

«Ми обговорюємо усі проблеми та озвучуємо програму по їх вирішенню, розвитку міста та окремих його районів. Дякую усім, хто приходить на збори і кому небайдужа подальша доля нашого міста!», – говорить Наталія Савіна.

Нагадаємо, що у передвиборчій програмі кандидата описано 5 основних пунктів, з яких розпочнеться робота. Це «Комфортне місто», «Вирішення екологічних проблем», «Освіта – доступна всім», «Сприятливий інвестиційний клімат» та «Довіра».

Важливо те, що останній пункт – саме про відкритість усіх процесів для жителів округу.

«Місцева влада – та гілка, на яку громадяни мають найбільший вплив. Тому моє завдання – формувати цю довіру, зробити роботу влади максимально відкритою!»

Якщо Ви є мешканцем округу №6 та маєте список проблем, що потребують вирішення або ідеї для розвитку міста – зверніться в особисті повідомлення на офіційну сторінку в Facebook Наталії Савіної:
facebook.com/savina.nataliya.zt

«Разом ми можемо більше!»

Наталія Савіна
Округ №6
Партія «Слуга Народу», 1 у бюлетені

Пресслужба політичної партії «Слуга Народу»

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: вибори політика кандидат "Слуга народу" Наталія Савіна  
Матеріали по темі