Місто

Влада Житомира збирається забезпечити членів виборчих комісії засобами індивідуального захисту

22 жовтня 2020, 16:28

Міська влада збирається передати на баланс Богунської та Корольовської райрад і Житомирської міської територіальної виборчої комісії засоби захисту для забезпечення належних умов роботи дільничних виборчих комісій «в зв’язку з поширенням в Україні нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19».

Відповідний проєкт рішення виконавчого комітету 22 жовтня оприлюднили на сайті міської ради.

На баланс передаватимуть: маски захисні медичні одноразові, рукавички нестерильні латексні, комплект одягу медичного захисного одноразового, дезінфекційний засіб для рук з дозатором, захисний медичний щиток для обличчя, клейка стрічка для розмежування 48 мм х 33 м жовта.

Обсяги матеріальних цінностей визначені в додатках до проєкту рішення:
Зазначимо, що на 23 жовтня призначили позачергове засідання виконкому, але в оприлюдненому порядку денного питання про передачу матеріальних цінностей немає.

Нагадаємо, 14 вересня на позачерговому засіданні Кабінету міністрів були встановлені додаткові вимоги щодо протиепідемічних заходів під час організації та проведення виборів.

Як повідомляв Житомир.info, в Житомирі за тиждень до місцевих виборів, які мають відбутися 25 жовтня 2020 року, триває активна вулична агітація. Житомиряни на місцевих виборах отримають чотири бюлетені для голосування: за міського голову, за депутатів міської та обласної рад і за депутатів Житомирської районної ради. 10 жовтня ЦВК роз’яснила порядок заповнення виборчого бюлетеня з виборів депутатів обласних, районних, міських, сільських, селищних рад.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: виконком вибори ТВК засоби захисту маска антисептик дільниця  
Матеріали по темі