Політика

Голова Житомирської міської ТВК пояснила, чому деякі дільниці в день голосування були без кабінок

25 жовтня 2020, 12:21

У Житомирі на деяких дільницях не встигли зробити кабінки для голосування на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року.

Причину цього в коментарі Житомир.info пояснила голова Житомирської міської територіальної виборчої комісії Оксана Плис.

«Не було підприємців, які б зайнялися установкою кабінок, бо люди поболіли. Через коронавірус дуже багато людей хворіють, на самоізоляції, і ми не могли знайти, хто зробить кабінки. Ми до багатьох зверталися, але нам відмовляли, бо дуже малий термін для встановлення. Крім того, освітні заклади до 22 жовтня не мали нікого пускати в приміщення. Якби були розкладні кабінки, то взагалі питань би не було, а так кожен раз треба бруски збивати, робити кабінки, за 2,5 дні треба зробити кабінки для 122 дільниць. Ми розраховували, що кабінки буде встановлювати ФОП, той, який робив це минулого року, він вже знає як і в нас не було проблем, тому що за 1,5 тижні він всі кабінки виставляв. Але коли ми звернулися до нього, то він сказав, що люди хворіють, вони на карантині, а інших в нього немає, бо бригади зайняті. Ми звернулися до інших, але вони сказали, що за такі терміни не встигнуть поставити. Ще один назвав нам вартість, але ми не могли добитися, що в неї входить, а потім взагалі сказав, що не буде цим займатися. І врешті ми дійшли до того, що немає кому робити ці кабінки», - сказала Оксана Плис.

Вона зауважила, що відповідальність за таку ситуацію лежить і на ній, як голові міської територіальної виборчої комісії та на головах Корольовської і Богунської районних комісій.

«Фізична особа взялася робити ці кабінки, але я не проконтролювала до кінця, чи вони зроблені. За роботу ще ніхто нічого не платив й матеріали, які витрачені, ще ніхто не підраховував. І районні комісії вже отримали скарги на відсутність кабінок чи їх неналежний стан», - зауважила голова ТВК.

Нагадаємо, ОПОРА повідомляла, що на двох виборчих дільницях в Житомирі станом 8:00 год. 25 жовтня були відсутні кабінки для голосування. Обидві дільниці знаходяться у дитсадках на Польовій: дільниця 181447 – дошкільний навчальний заклад №66, пл.Польова, 16, дільниця 181448 – дошкільний навчальний заклад №46, пров. Шкільний, 6. За інформацією ГУНП, в Житомирській області вчасно відкрилися всі дільниці, крім зазначених двох у Житомирі. Станом на 11:00 всі виборчі дільниці у Житомирі працюють.

Ранкові фото дільниць з нашвидкуруч зробленими кабінками або взагалі без них дивіться тут

Як повідомляв Житомир.info, житомиряни на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року отримають чотири бюлетені для голосування: за міського голову, за депутатів міської та обласної рад і за депутатів Житомирської районної ради. 10 жовтня ЦВК роз’яснила порядок заповнення виборчого бюлетеня з виборів депутатів обласних, районних, міських, сільських, селищних рад.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: вибори ТВК голосування дільниця кабінка Плис  
Матеріали по темі