Місто

Який вигляд з висоти має Мар’янівка - район на околиці Житомира

27 жовтня 2020, 16:59

Прогулюючись вулицею Саєнка може скластись враження, що ви не в Житомирі. Будинки тут переважно одно- та двоповерхові і подекуди на ділянках, які не закриті парканами, можна побачити городину. Втім, ви все ще в межі міста - це район Мар’янівка, територія якого розпочинається за Київським шляхопроводом біля залізничного вокзалу.

Про те, що ви все ж у місті нагадують агітаційні листівки кандидатів, які висять чи не на кожному стовпі вздовж дороги. На Мар’янівці одразу два ліцеї - №2 та для обдарованих дітей. А ще 10 школа та спецшкола-інтернат №2. Щоб побачити, який вигляд має Мар'янівка, ми піднялись в повітря і спробували зазирнути за паркани приватного сектору.

Які краєвиди відкриваються навколо Замкової гори, де за легендою заснували Житомир дивіться в сюжеті від 12 серпня 2020 року.

Наскільки доступними є береги Тетерева в Житомирі від набережної до гідропарку дивіться у відеосюжеті, відзнятому 29 січня 2020.

Маслозавод, теплиці та городи на берегах Тетерева за бердичівським мостом на виїзді з Житомира можна побачити у відеосюжеті від 7 липня 2020 року.

Зелені береги, міні водоспад та сміття: який вигляд має річка Кам’янка у Житомирі, дивіться у сюжеті від 13 липня 2020 року.

Який вигляд має Чуднівський міст у Житомирі дивіться у фоторепортажі від 13 липня 2020 року.


Який вигляд мають Соколовський та Богунський кар'єри та скільки житомирян там відпочиває можна подивитися у сюжеті від 6 липня 2020 року.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Мар'янівка висота  
Матеріали по темі