Політика

За попередніми даними Сухомлин набрав більш ніж 52% голосів, другого туру виборів мера Житомира не буде, - голова ТВК

1 November 2020, 17:47

За попередніми даними за нинішнього мера Житомира Сергія Сухомлина на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року проголосували більш ніж 52% виборців, які прийшли на виборчі дільниці.

Про це 1 листопада в коментарі Житомир.info повідомила голова Житомирської міської територіальної виборчої комісії Оксана Плис.

«За попередніми даними Богунської та Корольовської комісій більш ніж 52% голосів – за Сергія Сухомлина», - сказала голова міської ТВК.

Вона зауважила, що (2 листопада Богунська та Корольовська районні ТВК мали передавати міській комісії протоколи з результатами голосування, але 1 листопада було засідання апеляційного суду, який визначив, що на дільниці №181367 треба провести перерахунок голосів.

«Голоси за міського голову та депутатів міської ради має перерахувати Богунська комісія, а за депутатів районної та обласної ради буде перераховувати міська комісія, бо вони вже здали нам ці бюлетені», - зазначила Оксана Плис.

Раніше повідомлялося, що 27 жовтня представники місцевого осередку партії «Слуга народу» заявили про зафіксовані «численні грубі порушення виборчого законодавства» в Житомирі на дільниці №181367, яка знаходиться в ДНЗ №71 на вул.Олександра Клосовського, й партія «Слуга народу» звертається до суду з позовом про визнання недійсними результатів виборів на цій дільниці.

Нагадаємо, паралельний підрахунок голосів виборчого штабу партії «Пропозиції» за даними 100% протоколів, отриманими до 18:00 26 жовтня, показав, що перемогу на виборах міського голови у першому турі з результатом 52,01% отримує нинішній мер Сергій Сухомлин (партія «Пропозиція»), за якого проголосували 28 тис. 956 людей. Паралельний підрахунок голосів штабу партії «Слуга народу» показав, що за Сухомлина проголосували 52,59% виборців.

Як повідомляв Житомир.info, у Житомирі явка виборців на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року становила 28,8%.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: вибори результат ТВК Сухомлин  
Матеріали по темі