Політика

В Житомирській області ТВК визнала недійсними вибори на дільниці з рекордною явкою

3 листопада 2020, 09:44

Територіальна виборча комісія смт Ємільчине визнала недійсними вибори на дільниці в селі Рудня Іванівська, де на місцевих виборах зафіксували рекордну явку – 98%.

Про рішення ТВК ввечері 1 листопада повідомив перший заступник голови Житомирської обласної ради, керівник обласного осередку Радикальної партії Ляшка Сергій Крамаренко.

«Ємільчинська територіальна виборча комісія, прийняла рішення визнати не дійсними вибори по скандальній виборчій комісії в селі Рудня Іванівська Ємільчинського району. Дякую усім хто боровся за право наших громадян на чесні вибори. Наші найкращі адвокати, колеги з інших партій, безумовно, члени Ємільчинського ТВК, на яких чинився величезний тиск зі сторони фальсифікаторів! Ми усі молодці, і ЗМІ, і громадськість, і пересічні небайдужі громадяни. Однак наша боротьба не закінчена. Тільки коли замовники і виконавці, а також їх покровителі отримають вироки у кримінальній справі - тоді ми зможемо вважати наші права захищеними», - повідомив Крамаренко та оприлюднив протокол виборчої комісії.Нагадаємо, 28 жовтня було розпочате кримінальне провадження за фактом незаконного використання виборчого бюлетеня на виборчій дільниці у Ємільчинському районі (ч. 1 ст.158-1 КК України): за повідомленням голови територіальної виборчої комісії смт Ємільчине, під час підрахунку голосів виборців на одній із сільських виборчих дільниць виявлено ймовірні ознаки фальсифікації голосування. Цього ж дня кілька політичних партій оприлюднили звернення до правоохоронних органів, в якому заявили, що на виборчій дільниці 180271 в селі Рудня Іванівська представниками партії «Наш край» було «цинічно спотворено волевиявлення громадян громади та сфальсифіковані результати голосування».

Як повідомляв Житомир.info, у Житомирській області явка виборців на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року становила 37,47%. Станом на 2 листопада на сайті ЦВК по Житомирській області оприлюднені результати виборів депутатів трьох селищних рад, шести сільських рад, семи голів сільських рад, трьох голів селищних рад та мера Новограда-Волинського.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: вибори ТВК Ємільчинський район результат Крамаренко  
Матеріали по темі