Події

З початку року поліція зафіксувала 5 фактів булінгу в школах Житомирської області

6 листопада 2020, 16:44

У Житомирській області в 2020 році поліція зафіксувала майже 2 тисячі випадків неналежного виховання дітей. Серед інших правопорушень, учинених дорослими відносно неповнолітніх, – близько 250 фактів доведення дітей до стану сп’яніння. Також зареєстровано 5 фактів булінгу у школах. За всіма викритими випадками відносно дорослих осіб складені адміністративні протоколи.

Про це 6 листопада повідомив відділ комунікації поліції Житомирської області.

Профілактика та припинення протиправних діянь відносно дітей збоку батьків, осіб, які їх замінюють, інших дорослих або ж однолітків – один із напрямків діяльності ювенальних інспекторів поліції Житомирщини.

«У поточному році працівники територіальних підрозділів поліції області задокументували понад 3,5 тисячі адміністративних порушень, вчинених дорослими відносно дітей. 1941 правопорушення із цієї кількості пов’язані з неналежним виконанням батьками обов’язків по вихованню дітей. Це виражалось у недогляді, незабезпеченні неповнолітніх нормальними для життя і розвитку умовами, що призвело врешті або до погіршення стану їх здоров’я, або до втеч з домівки. Майже 250 адмінпротоколів стосуються доведення неповнолітніх до стану сп’яніння», – повідомила керівник підрозділу ювенальної превенції Наталія Гончарук.

Щоб попередити негативні явища куріння та вживання дітьми алкоголю, інспектори ювенальної превенції Житомирщини проводять відповідну профілактичну роботу у молодіжному середовищі, а також відпрацьовують торговельні заклади. До речі, упродовж 10 місяців цього року уже складені 74 адміністративні протоколи за задокументованими фактами продажу неповнолітнім особам цигарок і спиртного.

За результатами роботи ювенальних інспекторів у шкільному середовищі зафіксовані 5 фактів систематичного цькування дітей у навчальних закладах (булінгу). Усі вони відображені у відповідних адміністративних протоколах.

Як повідомляв Житомир.info, 17 лютого 2020 року в селі Хажин Бердичівського району Житомирської області неповнолітні дівчата побили подругу-ровесницю. Причиною конфлікту стали стосунки з хлопцем. Двоє дівчат жорстоко били подругу, третя – знімала усе на відео, а згодом, увечері того ж дня, виклала запис у соціальну мережу. Користувачі Facebook почали активно поширювати відео (згодом воно стало недоступним). 21 лютого слідчі Бердичівського відділу поліції оголосили про підозру у вчинені хуліганства трьом дівчатам віком 14-15 років, причетним до побиття подруги.

26 березня 2020 року справу про побиття ровесницями дівчини з Бердичівського району передали до суду. 5 червня Бердичівський міськрайонний суд під час підготовчого засідання по справі ухвалив рішення судити дівчат у закритому режимі.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: дитина булінг цькування доведення до сп’яніння ювенальна превенція протокол  
Матеріали по темі