Політика

​Суд розглянув усі позови до Житомирської міської територіальної виборчої комісії, більшість рішень – на користь ТВК

6 листопада 2020, 18:05

Житомирська міська територіальна виборча комісія на засіданні 6 листопада встановила результати виборів міського голови та депутатів міської ради.

За словами голови міської ТВК Оксани Плис, офіційно їх мають оприлюднити у понеділок, 9 листопада. Також вона повідомила: на сьогодні суд розглянув всі позови до міської територіальної виборчої комісії.

«Було шість позовів, два позови йшли через апеляційний суд міста Вінниці, по одному з них був перерахунок голосів по дільничній виборчій комісії, інші, можна сказати, закінчився нічим, всі решта були чи відхилені, чи прийняті на нашу користь», - розповідає голова Житомирської міської ТВК Оксана Плис.


Міська комісія отримала заяву про перерахунок голосів від одного з кандидатів на посаду міського голови, проте під час перерахунку фальсифікації не підтвердили.

«Була заява, тому на цій дільниці був проведений повторний підрахунок голосів, як по Богунській районній комісії, так і по Житомирській міській територіальній виборчій комісії, але голоси підтвердилися, які були віддані за кожну політичну партію», - каже Оксана Плис.

«Ми виграли по Корольовської комісії, яку теж подавали на перерахунок голосів, але на підставі протоколу, який був поданий членом комісії. Вони вважали, що там недостача голосів, хоча там насправді той протокол, який наданий нам, він по цифрі співпадав, був правильним, але член комісії, коли переписував, допустив помилку на 20 голосів», - додає Оксана Плис.

Після виборів до міської ТВК надходили скарги здебільшого від однієї партії.

«Надходили скарги, на підставі цих скарг вони подавали в суди. Були кандидати в депутати від «Слуги Народу». Вони подавали скарги на те, яким чином дільничні виборчі комісії проводити підрахунок голосів. Практично від однієї партії - «Слуги Народу», їх було 5», - говорить голова Житомирської міської ТВК Оксана Плис.

Нагадаємо, міська ТВК на засіданні оголосила результати виборів: за Сергія Сухомлина проголосували 29 185 житомирян.

За результатами місцевих виборів, які проходили 25 жовтня 2020 року, до Житомирської міської ради пройшли 6 партій, найбільша фракція буде у «Пропозиції» - 16 депутатських мандатів з 42 (38%).

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ТВК вибори результати міська рада  
Матеріали по темі