Влада

Управління Житомирської ОДА закупить у трьох київських фірм шкільне навчальне обладнання за 32,7 млн грн

9 листопада 2020, 15:57

Управління освіти і науки Житомирської обласної державної адміністрації провело три тендери на придбання комплектів навчального обладнання для кабінетів фізики, хімії, біології, географії та обладнання для STEM-лабораторій для 25 шкіл Житомирської області.

За умовами тендерної документації навчальне обладнання для кабінетів фізики, хімії, біології, географії мають поставити до 1 грудня, обладнання для STEM-лабораторій до 4 грудня 2020 року. Джерело фінансування - державний бюджет України.

Про це йдеться в закупівлях опублікованих на ресурсі ProZorro.

У першому тендері мова йде про закупівлю 29 комплектів обладнання для кабінетів біології та 41 комплект обладнання для кабінетів географії. Очікувана вартість закупівлі становить 12 млн 373 тис. 405 грн.

Участь у торгах взяло дві фірми: ТОВ «Технологічні ІТ Рішення» з остаточною ціновою пропозицією у 12 млн 200 тис. 850 грн та ТОВ «Новітні освітні технології» з ціновою пропозицією у 12 млн 234 тис. 14 грн.

4 листопада управління освіти і науки Житомирської обласної державної адміністрації опублікувало повідомлення про намір підписати договір з ТОВ «Технологічні ІТ Рішення».


ТОВ «Технологічні ІТ Рішення» засноване в травні 2018 року. ТОВ зареєстроване в Києві, по вулиці Шепелєва Миколи, 6. Спеціалізується фірма на оптовій торгівлі комп'ютерами, периферійним устаткуванням і програмним забезпеченням, статутний капітал - 40 тис. грн. Власниками фірми є Сергій Миколайович Барсученко, який прописаний у Коростені.

До комплекту навчального обладнання для кабінетів біології має входити мультимедійне обладнання, багатофункціональний пристрій (принтер-сканер-копір), мережевий комутатор-маршрутизатор Ethernet, цифровий та шкільні мікроскопи, демонстраційне обладнання, а саме набори мікропрепаратів з біології, ботаніки, зоології, анатомії та інше.

До комплекту навчального обладнання для кабінетів географії входить інтерактивний комплекс, акустична система зовнішня або вбудована в проєктор, цифрова документ-камера, багатофункціональний пристрій (принтер-сканер-копір), мережевий комутатор-маршрутизатор Ethernet та метеостанція.

У другому тендері купують 30 комплектів обладнання для кабінетів хімії та 24 комплекти обладнання для кабінетів фізики. Очікувана вартість закупівлі - 12 млн 894 тис. 660 грн.

Участь у торгах взяло три фірми: ТОВ «Освітній простір» з остаточною пропозицією у 12 млн 790 тис. 26 грн, ТОВ «Новітні освітні технології» з пропозицією у 12 млн 815 тис. 172 грн та ТОВ «Технологічні ІТ Рішення» з остаточною пропозицією у 12 млн 859 тис. 650 грн.

4 листопада управління освіти і науки Житомирської обласної державної адміністрації опублікувало повідомлення про намір підписати договір з ТОВ «Освітній простір».


ТОВ «Освітній простір» засноване в серпні 2018 року. ТОВ зареєстроване в Києві, провулок Киянівський,3/7, офіс 102А. Спеціалізується фірма на неспеціалізованій оптовій торгівлі, статутний капітал - 10 тис. грн. Власником фірми є Ангеліна Олександрівна Аллахвердян.

До комплекту навчального обладнання для кабінету хімії входить набір хімічних реактивів (основні та додаткові), терези, електронні освітні ресурси, ноутбук, цифрова документ-камера, мультимедійний проєктор з маркерною дошкою для мультимедійного проєктора, багатофункціональний пристрій (принтер-сканер-копір) та інше.

До комплекту навчального обладнання для кабінету фізики входить ноутбук, цифрова документ-камера, мультимедійний проєктор з маркерною дошкою для мультимедійного проєктора, багатофункціональний пристрій (принтер-сканер-копір) та інше приладдя.

У тендерній документації зазначено, що обладнання для кабінетів фізики, хімії, біології та географії розподілять між 25 школами Житомирської області.У третьому тендері планують закупити 5 комплектів засобів навчання та обладнання для STEM-лабораторій. Очікувана вартість закупівлі становила - 7 млн 970 тис. 35 грн.

Участь у торгах взяло дві фірми: ТОВ «Графікапром» з остаточною пропозицією у 7 млн 732 тис. 560 грн та ТОВ «Еменс» з остаточною ціновою пропозицією у 7 млн 732 тис. 590 грн.

4 листопада управління освіти і науки Житомирської обласної державної адміністрації опублікувало повідомлення про намір підписати договір з ТОВ «Графікапром».


ТОВ «Графікапром» засноване в травні 2019 року. Зареєстроване ТОВ в Києві по вулиці Ярославська, 39 Г. Спеціалізується фірма на неспеціалізованій оптовій торгівлі, статутний капітал - 250 тис. грн. Власником фірми є Антон Валентинович Стогов.

До комплекту обладнання входить мультимедійне обладнання, цифрова документ-камера, персональний комп'ютер форм-фактора ноутбук для вчителя та учня, 3D принтер з витратними матеріалами та сканер, вишивальна машина/машинка для вишивки з комп'ютерним управлінням, окуляри/шолом віртуальної реальності та інше.

У тендерній документації зазначено, що дані комплекти надійдуть у п'ять шкіл Житомирської області.

Начальниця управління освіти і науки Житомирської облдержадміністрації Людмила Колесник 9 листопада в коментарі Житомир.info пояснила, що закуповують комплекти навчального обладнання для кабінетів фізики, хімії, біології, географії та обладнання для STEM-лабораторій на цей навчальний рік, а не на наступний. Після того як підрядники поставлять обладнання, діти будуть навчатися в нових оснащених кабінетах.

Нагадаємо, що 17 вересня 2020 року управління освіти і науки Житомирської обласної державної адміністрації оголосило три тендери на придбання комплектів навчального обладнання для кабінетів фізики, хімії, біології, географії та математики для 25 шкіл Житомирської області. Очікувана вартість закупівель становила – 30,6 млн грн. Тендер на придбання комплектів навчального обладнання для кабінетів математики відмінили через неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель. 18 вересня управління освіти і науки ОДА оголосило новий тендер на придбання навчального обладнання, однак його призупинили через наявні скарги без рішення.

Як повідомляв Житомир.info, у листопаді 2018 року управління освіти і науки Житомирської облдержадміністрації придбало 24 комплекти навчального обладнання для кабінетів фізики та хімії за майже 7 млн грн у житомирської фірми зі статутним капіталом 5 гривень. В липні 2019 року управління освіти і науки Житомирської ОДА закупило 7 комплектів навчального обладнання для кабінетів біології на загальну суму 1 млн 959,3 тис. грн – по 280 тис. грн кожен.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ОДА тендер школа обладнання  
Матеріали по темі