Місто

Влада Житомира зобов’язала демонтувати пам’ятний знак, який перед виборами урочисто відкривали представники ОПЗЖ

17 листопада 2020, 18:20

Пам’ятний знак у вигляді каміння, розміщений на території парку «Крошенський» підлягає демонтажу.

Про це йдеться у відповіді заступниці мера Житомира Світлани Ольшанської на інформаційний запит голови ГО «БратуБрат» Олександра Швецова.

«Повідомляємо, що дозвіл на встановлення комплексу пам’ятних знаків у вигляді каміння та погодження топонімічного напису на ньому за адресою: м.Житомир, провулок Прудний, 13, виконавчим комітетом Житомирської міської ради не надавалися... З метою усунення порушень листом департаменту містобудування та земельних відносин Житомирської міської ради від 12.11.2020 №27/217 зобов’язано виробниче житлово-ремонтне експлуатаційне підприємство №4 здійснити демонтаж пам’ятних знаків у вигляді каміння з топонімічним написом, що розміщені в межах території благоустрою між провулком Прудним та вулицею Покровською в м.Житомирі в найкоротший термін», йдеться у листі, який оприлюднив Швецов.


Зазначимо, що 18 жовтня, за тиждень до місцевих виборів, сквер «Дружби народів» урочисто відкривали кандидати від партії «Опозиційна платформа – За життя»: Володимир Тичина, власник приватного ЖЕКу №4, який балотувався в депутати Житомирської міської ради, та Наталія Леонченко, яка від ОПЗЖ балотувалася в мери Житомира та очолювала партійний список до міської ради.

Нагадаємо, на початку жовтня у Житомирі агітаційні білборди та сітілайти партії «Опозиційна платформа – За життя» обклеїли та розмалювали російським «триколором», а ветеран АТО Олександр Швецов, який балотувався до облради від партії «Слуга народу» заявив, що це його робота.

Як повідомляв Житомир.info, за результатами голосування 25 жовтня 2020 року Наталія Леонченко знову буде депутатом Житомирської міської ради. Володимир Тичина до міської ради не потрапив, але обраний депутатом Житомирської районної ради.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: сквер Крошня пам\ятний знак Тичина демонтаж Швецов  
Матеріали по темі