Влада

Управління Держгеокадастру в Житомирській області вже не буде «головним» і працівників стане менше

18 листопада 2020, 16:10

Кабінет міністрів постановою від 16 листопада 2020 року ліквідував головні управління Держгеокадастру в областях та утворив відповідні обласні управління.

Про це 18 листопада повідомляє пресслужба Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру.

«Для забезпечення громадян якісними послугами, замість ліквідованих управлінь будуть утворені територіальні органи Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру, як структурні підрозділи центрального апарату. Це рішення, паралельно з передачею земель громадам, є кроком до перетворення Держгеокадастру в орган, що надаватиме громадянам якісні сервісні послуги та працюватиме над наповненням кадастру», — повідомив голова Держгеокадастру Роман Лещенко.

Він наголосив, що за попередніми оцінками, виконувати свої функції Держгеокадастр зможе зі штатом менше ніж 4 тис. співробітників, а не 10 тис., як є зараз. Передача земель у розпорядження ОТГ знімає значну частину навантаження, яка є зараз через розпорядження землями сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів.

«Щодо співробітників і їхньої подальшої долі — ми будемо розглядати можливість максимального збереження профільних фахівців. У цьому нам доведеться конкурувати з територіальними громадами, які у зв’язку з передачею їм земель за межами населених пунктів, теж шукатимуть відповідних спеціалістів», — резюмував роман Лещенко.

Відповідно до постанови Кабміну, ліквідовується головне управління Держгеокадастру у Житомирській області та утворюється управління Держгеокадастру у Житомирській області.

На сайті ГУ Держгеокадастру в Житомирській області зазначено, що з 23 жовтня 2020 року начальником управління призначена Віра Жукова, яка до цього працювала начальником відділу у Солонянському районі головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області.

Як повідомляв Житомир.info, начальник управління екології та природних ресурсів Житомирської облдержадміністрації Вадим Чередник з 31 липня 2020 року призначений на посаду першого заступника начальника головного управління Держгеокадастру у Житомирській області. В липні 2020 року в.о. начальника обласного управління був Анатолій Карбовський.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Держгеокадастр КМУ ліквідація  
Матеріали по темі