Місто

В Житомирі 20 листопада включать сирени для перевірки системи централізованого оповіщення

18 листопада 2020, 17:34

Відповідно до плану основних заходів цивільного захисту на 2020 рік, 20 листопада поточного року в Житомирі буде проведено комплексну перевірку місцевої автоматизованої системи централізованого оповіщення.

Про це 18 листопада повідомляє управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради.

«В цей день, з 13.00 по 14.00 год., тривога буде навчальною, працюватимуть всі електросирени, розміщені в різних куточках міста. Звук їх означає попереджувальний сигнал: «Увага всім!». Існуюча система централізованого оповіщення надає можливість доводити необхідну інформацію до населення Житомирської міської об’єднаної територіальної громади про загрозу або виникнення надзвичайних ситуацій, інформування про обстановку, яка складається, заходи, що вживаються для запобігання надзвичайним ситуаціям, подолання їх наслідків», - йдеться у повідомленні.

Також інформація про перевірку роботи системи оповіщення цивільного захисту до мешканців громади буде передаватись через мережу проводового радіомовлення.

Як повідомляв Житомир.info, перевірка сирен проводиться раз на рік у листопаді, в Житомирі 40 вуличних сирен розміщені на підприємствах та на будівлях, зокрема, на приміщенні ТРЦ «Глобал UA», будівлі обласного управління цивільного захисту на перехресті Театральна-Мала Бердичівська, біля військового інституту.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: сирена оповіщення цивільний захист  
Матеріали по темі