Культура

​У житомирському драмтеатрі готують прем’єрний різдвяний концерт та дитячі інтерактивні вистави, карантинних норм дотримуються

19 November 2020, 13:14

Житомирський академічний музично-драматичний театр ім. Івана Кочерги у зв’язку з «карантином вихідного дня» працює лише в будні і актори вже готують різдвяний концерт. У залі може перебувати до 50% глядачі, місця поділені стрічкою для дотримання карантинних вимог.

Про це Житомир.info 19 листопада розповіла керівник літературно-драматургійної частини театру Ніна Рябенко.

«Ми працюємо в стандартному форматі при всіх карантинних умовах із завантаженням глядацької зали до 50 %. Ми скасовували вистави, які відбуваються у вихідні дні у зв’язку з «карантином вихідного дня», а в будні дні працюємо згідно з графіком. Працюємо над проєктом репертуару грудня. Ми хочемо відновити виставу, яка йшла три роки тому – комедія «Смішні гроші», це буде прем’єрна комедія. Готуємо різдвяний концерт для дорослих глядачів, такий музично-театральний, з жартами і новорічним настроєм, прем’єру хочемо зіграти вкінці грудня. Звичайно, готуємо дитячу виставу новорічну і ще додатково готуємо інтерактивну ранкову виставу, так званий новорічний ранок. Раніше до нас могла прийти вся школа, то зараз організовуємо такі маленькі інтерактивні ранки на малій сцені на 30-35 глядачів», – розповіла Ніна Рябенко.

Місця в залі розподілені відповідно до карантинних вимог. Глядачі на виставі мають бути в захисних масках.

«Підляштовуємось під реалії карантинного сьогодення. Глядачі в залі мають бути в масках. У нас по два по три місця розмежовані, перекриті стрічкою, зал вже повністю підготовлений, обмежений і місця поділені. Глядач фізично не може сісти поруч, тому що в нас вже перекриті ці місця, щоб люди ряд через ряд сідали, через два три місця. Всі наші працівники на вході, в гардеробі у захисних масках. Ми хочемо убезпечити і глядачів і наших працівників», – каже Ніна Рябенко.

Ціни на квитки не змінились, порівняно з минулим театральним сезоном. До кінця листопада у театрі зіграють ще 4 вистави.

Нагадаємо, 77-й театральний сезон у житомирському музично-драматичному театрі стартував 21-22 серпня з вистави «Дарагой тавариш Б-г».

Як повідомляв Житомир.info, 2 листопада у зв’язку з впровадженням «червоної зони» Житомирський драмтеатр оголосив, що припиняє показ вистав.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: драмтеатр вистави карантин новорічний концерт  
Матеріали по темі